
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo VELO LED/52W/230V 3000/4000/6000K +DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmoDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Svetelný tok 1020lm.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Napätie | 230 V |
| Tvar | Guľatý |
| Miesto | Chodba |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Celkový svetelný tok | 950 lm |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Štýl | Ostatné |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Typ | Prisadené svietidlo |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 84 W |
| Funkcie | LED technológia |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Series | PLANET Eglo |
| Výrobca | Eglo |

LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom

LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom