









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Exteriérové stropné/nástenné svietidlo s mikrovlnným senzorom. Nastavenie času: 5 sec. - 5 min. Maximálny dosah senzora: 7 m, možné nastaviť v rozmedzí 100/75/50/25% z celkového dosahu. Nastavenie citlivosti: 2 - 50 lx. Detekčný uhol: 160°. Funkcia rozpoznania denného svetla. Vstavaný úsporný LED zdroj.
| Senzor pohybu | Ano |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Celkový svetelný tok | 2100 lm |
| Typ | Vonkajšie stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom/Senzor súmraku |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 145 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Tvar | Guľatý |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Farba svetla | Denná biela |
| Štýl | Ostatné |
| Series | BENE Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Používateľské recenzie
Citlivost na denní světlo (pokud nechcete svítit zbytečně ve dne) je třeba naslavit na nejnižší hodnotu (5 lux).
Poměr cena výkon
Jednoduchá montáž
Průchozí (pro zapojení seriově)
Nelze regulovat jas
Na přisvícení před domovními dveřmi je to dost silné, ale jas u LED časem slábne (nebo si člověk zvykne).
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, plastové
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Do zeme
Skladom
Do zeme
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Stropné
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Solárne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Do zeme
Skladom

Nástenné
Skladom
Nástenné, medené
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, kovové
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo