Ecolite Z1233-12W - LED Vonkajšie nástenné svietidlo OSKAR LED/12W/230V 4000K IP54
Odporúčané ponuky
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Štýl | Ostatné |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 75 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 1050 lm |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |