Porovnajte ceny od 86,11 € do 102,9 € v 3 e-shopoch:
Redo 90290 - LED Vonkajšie stropné svietidlo so senzorom ISOLA LED/24W/230V IP54
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 86,11 € do 102,9 €:
História cien
- 4. 4. 2026 - 86,11 €
- 3. 10. 2025 - 86,11 €
- 4. 4. 2026 - 86,11 €
- 3. 10. 2025 - 86,11 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
LED Vonkajšie svietidlo so senzorom pohybu.Vhodné na inštaláciu na stenu alebo strop.Zmena teploty chromatičnosti prepínačom na tele svietidla.Teplota chromatičnosti: 3000, 4000 alebo 6500K.Nastavenie súmraku: 2 - 50 lx.Nastavenie času: 5 s - 5 min.Detekčný uhol: 180°.
Parametre
| Senzor pohybu | Ano |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba | Biela |
| Teplota chromatickosti | 6500 K/3000 K/4000 K |
| Farba svetla | Studená biela/Teplá biela/Denná biela |
| Typ | Vonkajšie stropné svietidlo |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 140 W |
| Celkový svetelný tok | 2060 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Štýl | Ostatné |
| Series | UP OUT Redo, ISOLA Redo |
| Výrobca | REDO |
Podobné produkty

Inteligentné vonkajšie stropné svietidlo čierne s rebrovaným sklom vrátane WiFi A60 - Charlois
Skladom
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo so senzorom BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo so senzorom BENE LED/24W/230V 26x26 cm IP54
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Kanlux 38787 - LED Vonk. svietidlo BENO LED/12/18W/230V 3000/3500/4000K IP65 ant.
S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo BENE LED/24W/230V 26x26 cm IP54
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšie stropné svietidlo čierne s rebrovaným sklom 2-žiarovkové IP44 - Charlois
Skladom
Philips 16496/30/PN - Vonkajšia lampa MYGARDEN ALPENGLOW 1xE27/60W/230V IP44
S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné a stropné svietidlo tmavosivé 2-svetlá IP54 - Glow
Plastové
Skladom
Priemyselné inteligentné vonkajšie stropné svietidlo čierne vrátane ST64 Wifi - Rotterdam
Kovové
Skladom
Philips - LED Vonkajší reflektor PROJECTLINE LED/200W/230V IP65 3000K
S napätím 230V, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rabalux 8749 - Vonkajšie nástenné svietidlo INNSBRUCK 1xE27/14W
Nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentné vonkajšie zemné bodové svetlo čierne nastaviteľné vrátane Wifi GU10 - Delux
Do zeme
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa antracit vrátane LED IP54 s pohybovým senzorom - Zane
Nástenné
Skladom
LED Vonkajšie nástenné svietidlo FLOW 2xLED/6W/230V IP54 3000K antracit
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšie nástenné svietidlo tmavočervené IP44 - Mníchov
Nástenné, kovové
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa čierna vrátane LED s pohybovým senzorom IP54 - Hortus
Nástenné, plastové
Skladom
Moderná vonkajšia nástenná lampa antracit vrátane LED - Uma
Nástenné
Skladom
Francúzsky stajňový lampáš so žiarovkou a časovačom French Stable - Ø 16,5*36 cm
Skladom
Immax 08513L - LED vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom MODERN LED/18W/230V IP65
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentné zemné bodové svietidlo nehrdzavejúca oceľ Vrátane WiFi GU10 IP65 - Basic Round
Do zeme, kovové
Skladom
Sada 6 zapustených bodových svietidiel hliníkových štvorcových vrátane LED IP65 solárnych - Terry
Solárne, do zeme, kovové
Skladom
Kanlux 33348 - LED Vonkajšie svietidlo BENO LED/18W/230V 4000K antracit IP54
S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Philips - LED reflektor s pohybovým snímačom LOIS LED/20W/230V IP65 3000K
So senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderná vonkajšia stojaca lampa čierna 80 cm so zásuvkou IP44 - Charlois
Stojanové, kovové
Skladom
Moderné štvorcové vonkajšie stropné svietidlo oceľ 2-žiarovkové - Rotterdam
Kovové
Skladom
Priemyselné vonkajšie závesné svietidlo čierne IP23 - Amsterdam
Závesné
Skladom
Moderné vonkajšie zemné bodové svetlo čierne nastaviteľné IP65 - Delux
Do zeme, kovové, plastové
Skladom
GU10 3-stupňovo stmievateľná LED žiarovka AR111 8W 700lm 2700K
Nástenné
Skladom
BERGE LED nástenné svietidlo 12W - 800lm - vonkajšie s pohybovým čidlom
Nástenné, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
BERGE LED nástenné svietidlo 12W - 800lm - vonkajšie s pohybovým čidlom
Nástenné, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšie nástenné svietidlo zinok IP44 - Mníchov
Nástenné
Skladom
Moderná vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Latina
Nástenné
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierne+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/24W/230V 4000K IP44 pr. 29,5 cm čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 4000K
LED, so závitom E27, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom TRIANGLE LED/20W/230V antracit
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo FALCON II LED/108W/230V 3000-6500K pr. 80 cm biele + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo







