






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Praktické svietidlo vhodné na osvetlenie príjazdovej cesty alebo záhrady.Jednoduchá inštalácia.Vyrobené z vysoko odolného kovu.Vysoký stupeň krytia IP67 zaručuje odolnosť voči vode a prachu.Maximálne zaťaženie: 2000 kg.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Spôsob montáže | Vsadené |
| Typ | Nájazdové svietidlo/Orientačné svietidlo |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP67 |
| Pätica | GU10 |
| Max. príkon zdroja | 35 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Štýl | Ostatné |
| Series | ROAD Panlux, DRIVEWAY LIGHTS V-Tac |
| Výrobca | V-Tac |

Nástenné
Skladom

Závesné
Skladom
Do zeme, kovové, plastové
Skladom
Solárne, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom

Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom

Do zeme
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, plastové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, nad schodisko, kovové
Skladom
Do zeme, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Do zeme, stojanové, kovové
Skladom

Plastové
Skladom
Stojanové
Skladom

Závesné, plastové
Skladom
Kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Do zeme, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
Kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Nástenné
Skladom
Solárne, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou R7s
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo