Odporúčame
Jednodverová policová skriňa Viliam PB-1D - dub craft zlatý / sivá
Rozmery 200×60×40 cm
História cien
- 5. 4. 2026 - 149 €
- 4. 4. 2024 - 149 €
- 15. 1. 2024 - 145 €
Popis produktu
Jednodverová policová skriňa Viliam PB-1D je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej kancelárie. Jej farebné prevedenie v odtieňoch dub craft zlatý / sivá dodáva interiéru eleganciu a štýl. Skriňa je vyrobená z aglomerovaného materiálu DTD, čo zaručuje jej pevnosť a dlhú životnosť. Môže byť orientovaná ľavo aj pravo, podľa potrieb konkrétneho priestoru. S rozmermi 200 cm na výšku, 60 cm na šírku a hĺbkou 40 cm ponúka dostatok úložného priestoru. Vlastnosti Materiál: aglomerovaný materiál DTD Farebné prevedenie: dub craft zlatý / sivá Počet dverí: 1 Rozmery: výška 200 cm, šírka 60 cm, hĺbka 40 cm Vhodná do interiéru Sektorový prvok: áno Vhodná do kancelárie: áno Skriňa Viliam PB-1D sa dodáva v demonte a jej montáž vyžaduje zručnosť. Údržba je jednoduchá, stačí ju utierať navlhko. Skriňa neobsahuje osvetlenie ani funkciu pomalého zatvárania. Tento kus nábytku je ideálny pre tých, ktorí hľadajú spojenie funkčnosti a moderného dizajnu. Policová skriňa Viliam PB-1D je dokonalým doplnkom do každej kancelárie.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Úložný priestor | Poličky, Kombinovaný |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Tlmiče dovierania | Ano |
| Osvetlenie | Ano |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 49.3 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.103 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Viliam PB-1D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Dub craft zlatý / sivá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Počet dverí / dvierok | 1 |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ skrine | Policová |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - dub wotan
177×120×52 cm, v dekore dub, trojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Thebes S-1D - dub artisan / champagne
43×76×35 cm, s lavičkou, v dekore dub
Skladom
Vešiakový panel s lavicou a zrkadlom Thebes HW - dub artisan / sivá
196×90×38 cm, so zrkadlom, v dekore dub
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Atlanta L - svetlosivá (Gusto 82)
100×280×190 cm, kožená, rozkladacia
Skladom
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma svetlá / šenil monaco
88×155×120 cm, rohová, drevená
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoe
132×60×27 cm, v dekore dub, výklopný
Skladom
Predsieň Przedpokój 1 - craft tobaco / krémová
190×155×28 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Zásuvková komoda Lovik CH-800-4DR - dub sonoma
103×80×48 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Catamo 5 - dub sonoma / matera
88×127×31 cm, policový, skriňový
Skladom






























