


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Predsieň je kľúčom k Vašej domácnosti, má byť nie len krásna, ale hlavne funkčná a praktická. Jedným zo základných, praktických prvkov vybavenia sa môže stať vešiakový panel s lavicou a zrkadlom THEBES HW. Nie len, že si oblečenie jednoducho zavesíte a zvesíte z háčika, môžete svoj zovňajšok skontrolovať v zrkadle a pri obúvaní si pohodlne sadnúť na lavicu, ktorá navyše disponuje zásuvkou. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Nadčasové farebné prevedenie dub artisan / sivá spolu tvoria harmonický celok. Rozmery má (ŠxHxV): 90x38,3x196 cm a je dodávaný v demonte. Mäkký podsedák je možné doobjednať. Kolekcia Thebes je veľmi moderná, usporiadaná a pôsobí reprezentatívne. Všetky jej prvky je možné krásne kombinovať a vytvoriť tak predsieň či vstupnú halu podľa Vašich predstáv. Stavte na výborný prvý dojem, ktorý s touto kolekciou bezpochyby dosiahnete a ohúrite každú návštevu, ktorá vstúpi do Vašej domácnosti.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 38 cm |
| Výška: | 196 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Zrkadlo | Ano |
| Dekor | Dub |
| Lavica | Ano |
| Vešiak | Ano |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Čistá váha výrobcu | 38.8 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 39.2 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.6756 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Thebes HW |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Dub artisan / sivá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Výhody produktu | So zásuvkou a lavicou |
| Doplňujúce informácie | Bez podsedáka |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Dorucenie trvalo prilis dlho. Ked som kontaktoval firmu tak my bolo povedane ze kuriery maju teraz volno a preto to nevedia dorucit co bola naozaj hlupost.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

180×80×32 cm, s botníkom, so zrkadlom
SkladomDoprava zadarmo
180×64×32 cm, s botníkom, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
180×60×32 cm, s botníkom, so zrkadlom
SkladomDoprava zadarmo
183×95×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
183×95×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
183×95×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
180×80×32 cm, s botníkom, so zrkadlom
SkladomDoprava zadarmo
183×95×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
183×95×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
180×60×32 cm, s botníkom, so zrkadlom
SkladomDoprava zadarmo
S botníkom, so zrkadlom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
180×90 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
183×95×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
175×70×32 cm, s botníkom, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S botníkom, matná, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
179×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
179×31 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
183×95×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, matná
SkladomDoprava zadarmo
S botníkom, so zrkadlom, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
183×95×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
179×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, matná
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
S botníkom, lesklá, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
180×64×32 cm, s botníkom, lesklá
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
201×120×40 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom