




Rozmery 88×128×31 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Botník Catamo 5 je elegantný a praktický kus nábytku, ktorý sa hodí do každej predsieni. S jeho pomocou udržíte svoje topánky v poriadku a zároveň pridáte do interiéru štýlový prvok. Botník je vyrobený z aglomerovaného materiálu DTD, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Farebné prevedenie dub sonoma / matera dodáva botníku moderný vzhľad. Tmavšia farba je ideálna pre interiér, kde dominujú svetlejšie tóny, ale rovnako sa hodí aj do tmavších priestorov. Botník neobsahuje lesklé prvky, čo podčiarkuje jeho jednoduchosť a eleganciu. Botník Catamo 5 má rozmery 127.8 cm na šírku, 88.3 cm na výšku a hĺbka je 31.3 cm. Jeho montáž vyžaduje určitú zručnosť, ale po správnej inštalácii poskytuje stabilnú a pevnú konštrukciu. Na údržbu stačí utierať navlhko. Tento produkt sa dodáva v demonte a váha s obalom výrobcu je 26.7 kg. Značka NABBI zaručuje kvalitu a spoľahlivosť. Botník Catamo 5 je dostupný v jednom farebnom prevedení. Botník Catamo 5 je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú funkčný a štýlový nábytok do svojej predsieni. Udržujte svoje topánky v poriadku s týmto moderným botníkom.
| Šírka: | 128 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 31 cm |
| Výška: | 88 cm |
| S lavičkou | Ano |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Hnedá |
| Typ | Policové, Skriňové |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.052 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 26.7 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Catamo 5 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / matera |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

48×104×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
48×104×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
87×160×42 cm, s lavičkou, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
41×51×17 cm, policový, plastový
Skladom
128×84×32 cm, kovový, policový
Skladom
S lavičkou, výklopný, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
68×98×33 cm, s lavičkou, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, policový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Pripravené na odoslanie
48×104×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
48×104×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Drevený, policový, závesný
SkladomDoprava zadarmo
111×80×45 cm, v dekore dub, kovový
Skladom
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, výklopný, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
48×104×30 cm, s lavičkou, drevený
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
113×60×28 cm, výklopný, policový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Drevený, policový, závesný
SkladomDoprava zadarmo
51×80×45 cm, v dekore dub, kovový
Skladom
Drevený, policový, závesný
SkladomDoprava zadarmo
179×60×31 cm, kovový, policový
SkladomDoprava zadarmo
S lavičkou, policový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
103×66×20 cm, policový, v dekore buk
SkladomDoprava zadarmo
40×51×17 cm, výklopný, ratanový
Skladom
Drevený, policový, závesný
SkladomDoprava zadarmo
82×50×24 cm, výklopný, v modernom štýle
Dostupné v 11 e-shopoch

179×31 cm, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
99×60×27 cm, výklopný, policový
Skladom
Drevený, v dekore dub, policový
Dostupné v 2 e-shopoch
Pripravené na odoslanie
186×100×40 cm, s lavičkou, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevený, v dekore dub, kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
120×106×54 cm, kovový, policový
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, výklopný, v modernom štýle
Dostupné v 11 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom