






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stropné svietidlo v modernom dizajne. Priehľad s efektom hviezdnej oblohy. Pomocou diaľkového ovládača môžete nastaviť jas svietidla. Možnosť regulácie farebnej teploty: 2700K až 6500K. Funkcia pamäte a režim nočného svetla. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Max. príkon zdroja | 18 W |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Funkcie | LED technológia/Diaľkové ovládanie/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Štýl | Ostatné |
| Celkový svetelný tok | 2000 lm |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 18 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 140 W |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Series | RUNA Briloner |
| Výrobca | Briloner |


Inteligentný
Skladom
Plastový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, priemer, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo



Plastový, priemer, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Plastový, priemer, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Výška, hĺbka, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom


Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, plastový, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Plastový, výška, priemer
Skladom
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo

Kovový, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo