




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Briloner máme skladom za cenu 22.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Štýl | Ostatné |
| Tvar | Guľatý |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 95 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 1400 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Series | SLIM Briloner |
| Výrobca | Briloner |


S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So studeným bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, plastový, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, šírka
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, šírka, výška
Skladom
Výška, priemer, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo


Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Kovový, s teplým bielym svetlom
Skladom

Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo