
LED Podhľadový panel OREGA PLUS 60 LED/50W/230V 4000K IP40
História cien
- 21. 5. 2026 - 31,9 €
- 20. 5. 2026 - 31,9 €
- 17. 6. 2025 - 37,9 €
- 31. 8. 2024 - 40,9 €
- 15. 1. 2024 - 44,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Inštalácia do kazetových podhľadov.Osvetlenie pre konferenčné a prednáškové miestnosti, kancelárie a ďalšie verejné technické priestory.
Parametre
| Farba svetla | Denné biele |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka/Pracovňa |
| Typ | LED panel podhľadový |
| Funkcie | LED technológia |
| Tvar | Štvorcový |
| Stupeň krytia (ip) | IP40 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 50 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 50 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 295 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 4250 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 50 W |
| Spôsob montáže | Vsadené |
| Series | OREGA 1 Brilum, XELENT |
| Výrobca | Brilum |
Podobné produkty


Oceľový LED panel 120 cm vrátane LED s diaľkovým ovládaním - Liv
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný LED panel biely 40 cm vrátane LED stmievania na teplé svetlo s diaľkovým ovládaním - Knob
Inteligentný
Skladom
Stropné svietidlo biele vrátane LED a stmievača s diaľkovým ovládaním - Liv
SkladomDoprava zadarmo
Oceľové stropné svietidlo 80 cm vrátane LED s diaľkovým ovládaním - Live
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo biele 120 cm vrátane LED - Liv
Skladom
LED panel biely obdĺžnikový vrátane LED 3-krokového stmievania - Reeves
Skladom
Eglo 97266 - LED stropné svietidlo FUEVA 1 LED/25W/230V biele okrúhle 4000K
Kovový, plastový, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TRIMO 18W CCT 70320
SkladomDoprava zadarmo
Stropné LED svietidlo Vera, 1x LED 24w, 4000k, w
Plastový, priemer, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
WiZ - LED Stmievateľný panel SUPERSLIM LED/36W/230V 2700-6500K Wi-Fi biela
Inteligentný
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné LED svietidlo Vera, 1x LED 18w, 4000k, w
Plastový, priemer, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Stropné LED svietidlo Vera, 1x LED 12w, 4000k, w
Plastový, priemer, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Stropné LED svietidlo Gea, 1x LED 36w, 3000-6000k, w
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Briloner 7150-416 - LED Stropné svietidlo SLIM LED/12W/230V pr. 19 cm
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Prezent 70324-LED Stmievateľné stropné svietidlo TRIMO LED/50W/230V pr. 60 cm biela
Kovový, plastový, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Briloner 3701-016 - LED Stmievateľné stropné svietidlo RUNA LED/18W/230V biela + DO
Plastový, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo
Prezent 70323-LED Stmievateľné stropné svietidlo TRIMO LED/40W/230V pr. 50 cm biela
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Loop, 1x LED 20w, 3000k, w
S teplým bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Stropné svietidlo s pohybovým senzorom CLEO, 1xE27/40W/230V, priemer 20 cm, sivé
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
LED Podhľadové svietidlo ATUEL LED/24W/230V 4000K 22x22 cm IP54
Plastový, výška, priemer
Skladom
Briloner 7071-014 - LED Stropné svietidlo FLAME LED/21W/230V 3000K 28,7x28,7 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kanlux 39231 - LED prisadený panel BLINGO UAIO LED/40W/230V 60x60 cm CRI 90 UGR<19
Výška, hĺbka, priemer
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený/podhľadový panel 2v1 ALGINE LED/40W/230V 60x60 cm 4000K biela
SkladomDoprava zadarmo
Moderný LED panel oceľ 40 cm vrátane LED - Liv
Kovový
Skladom
Zapustené LED panely biele štvorcové vrátane LED 3000K - 6500K s prepínačom DIP - Seagal
Skladom
Philips 31110/31/P3 - LED stropné svietidlo MYLIVING MAUVE LED/17W/230V 4000K
Plastový, šírka, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Fulgur 41812 - LED Stropné svietidlo NOMY LED/32W/230V pr. 40 cm biela
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA LED/40W/230V 4000K IP40
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K IP40
SkladomDoprava zadarmo
Brilo 3823-014 - LED stropné svietidlo SILIN LED/16W/230V pr. 33 cm
Skladom
Stropné LED svietidlo Quadro, 1x LED 38w, 3000-6000k, w, s ovládačom
Kovový, plastový, priemer
Na odoslanie o 3 dniNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V pr. 30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa VARIO LED/15W/230V 3000-6000K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/24W/230V 4000K IP44 pr. 29,5 cm čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo