


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Paulmann máme skladom za cenu 26.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Farba svetla | Teplé biele |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Celkový príkon svietidla | 14 W |
| Typ | Podhľadové svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Tvar | Guľatý |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Napätie | 230 V |
| Teplota chromatickosti | 2700 K |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1260 lm |
| Spôsob montáže | Vsadené |
| Montážný otvor | 210 mm |
| Hĺbka zapustenia | 35 mm |
| Max. príkon zdroja | 14 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 14 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 85 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Štýl | Ostatné |
| Series | BASIC Paulmann |
| Výrobca | Paulmann |

S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



So studeným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Výška, priemer, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo