









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Svetlo v čiernej farbe zaujme svojim moderným dizajnom. Vhodné na inštaláciu do exteriéru (IP65 - ochrana proti striekajúcej vode, aj vonku). Po zotmení sa svetlo automaticky rozsvieti vďaka integrovanému súmrakovému senzoru pri detekcii pohybu. Vďaka praktickej solárnej technológii nie je na inštaláciu potrebné elektrické pripojenie. Počas dňa sa batéria nabíja slnečným svetlom pomocou solárneho panelu. Pomocou vypínača na tele svietidla je možné nastaviť 2 rôzne prevádzkové režimy svietidla. Teplota farby: 4000K (denná biela). Detekčný uhol: 120°. Dosah senzora: 6 m. Doba svietenia: 20 s. Doba nabíjania: 8 - 10 h. Doba prevádzky: 2 - 4 noci. Vstavaná lítiová batéria 3,7V 3000 mAh. Vstavaný úsporný LED zdroj.
| Solárne | Ano |
|---|---|
| Typ | Nástenné |
| Senzor pohybu | Ano |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Funkcie | LED technológia/Solárna technológia/So senzorom |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 6 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 6 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 65 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 900 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 70 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Kapacita | 3000 mAh |
| Výdrž batérie | 32 h |
| Napätie | 3,7 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 6 W |
| Series | SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR V-Tac |
| Výrobca | V-Tac |

Nástenné, so senzorom pohybu, kovové
Skladom
Kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, kovové
Skladom
So senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
So senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, bronzové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme
Skladom
Solárne
SkladomDoprava zadarmo

Solárne, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné
Skladom
Solárne, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Do zeme, s napätím 12V
Skladom
Kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Solárne
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Do zeme
Skladom
Solárne, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, kovové
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom