Porovnajte ceny od 25,99 € do 29,9 € v 2 e-shopoch:
Plastový záhradný vozík IWO85C 85 l - čierna
Rozmery 72×79 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 25,99 € do 29,9 €:
História cien
- 25. 5. 2026 - 25,99 €
- 10. 3. 2026 - 25,99 €
- 25. 5. 2026 - 25,99 €
- 10. 3. 2026 - 25,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Jar je ideálnym obdobím roka, kedy je ten správny časť upratať si záhradu a pripraviť ju na pestovanie ovocia, zeleniny a relax počas leta. Veľmi nápomocným Vám k tomu bude plastový záhradný vozík IWO85C 85 l v čiernom farebnom prevedení. Či je treba pohrabať napadané lístie, suché konáriky stromov, či ostrihať rastliny, ktoré ste na jeseň zanedbali, s prevozom Vám pomôže tento záhradný pomocník. Je vyrobený z pevného a odolného plastu, ktorý je nenáročný na údržbu. Jeho objem je 85 litrov a jeho rozmery (ŠxHxV): 79x57x71,5 cm. Plastový záhradný vozík bude skvele slúžiť nie len na jar, pri jarnom upratovaní, ale tiež po celý rok, pri prevážaní pokosenej trávy či iného záhradného odpadu. Presúvanie zabezpečia dva kolieska a pre jednoduchšiu manipuláciu má praktickú rukoväť.
Rozmery
| Šírka: | 79 cm |
|---|---|
| Výška: | 72 cm |
Parametre
| Typ | Záhradné |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.322 m3 |
| Vnútorný objem | 85 l |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 3.86 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | IWO85C |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Mimo sezóny uschovať |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Čierna |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Áno |
| Doplňujúce informácie | Na kolieskach, s úchytkou |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Letná sezóna |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Tvar | Nepravidelný |
| Materiál | Plast |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Podobné produkty

GARDEN LINE Sklápací záhradný vozík - Gardenline WOZ0078B
50×110 cm, priemer, záhradný
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčný záhradný vozík 3v1 zelený
Záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Multifunkčný záhradný vozík 3v1 zelený
Záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
GARDEN LINE Záhradný transportný vozík - WOZ0061G
50×51 cm, priemer, záhradný
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
GARDEN LINE Záhradný fúrik – objem 280 l, čierny
82×85 cm, priemer, záhradný
SkladomDoprava zadarmo
Záhradný sklápajúci vozík 75L Humberg 4871
65×60 cm, priemer, záhradný
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zahradný vozík, nosnosť 500 kg, 1380 x 630 x 685 mm
Stavebný, záhradný
SkladomDoprava zadarmo
Záhradný fúrik, 72 l
Záhradný
SkladomDoprava zadarmo
Fúrik Strend Pro, detský, žltý, kovová korba (76 x 38 x 43 cm)
43×76 cm, priemer, záhradný
Skladom
Záhradný vozík sklápač 75L Humberg 4872
65×60 cm, priemer, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Prepravný vozík s drevenými bočnicami NIGEL, nosnosť 650 kg, 2000x1000x400 mm
40×200 cm, priemer, stavebný
SkladomDoprava zadarmo
Plošinový vozík na EURO prepravky 800x600 mm
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčný záhradný vozík 3v1 čierny
Záhradný
Skladom
Fúrik, 260 L, plastová vaňa, zelený
Záhradný
SkladomDoprava zadarmo
Záhradný sklápajúci vozík 52L Humberg 4870
60×95 cm, záhradný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Komfortný záhradný fúrik AVENBERG KIT
Stavebný, záhradný
Skladom
Prepravný vozík s drevenými bočnicami NIGEL, nosnosť 650 kg, 1500x750 mm
Výška, priemer, stavebný
SkladomDoprava zadarmo
Fúrik, 120 L, oceľový, zelený
Stavebný
SkladomDoprava zadarmo
Fúrik Strend Pro, detský, zelený, plastová korba ( 76 x 38 x 43 cm)
43×76 cm, priemer, záhradný
Skladom
Stavebný fúrik PROFI, 90 l
Stavebný
SkladomDoprava zadarmo
Zahradný vozík, nosnosť 300 kg, 1135 x 520 x 550 mm
Stavebný, záhradný
SkladomDoprava zadarmo
Záhradný vozík EASY GO BREEZE 50 l
56×84 cm, priemer, záhradný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Záhradný fúrik, 90 l
Záhradný
SkladomDoprava zadarmo
GARDEN LINE Sklápací záhradný vozík Gardenline WOZ0115B – čierny s plachtou (XL, 200 l, 300 kg)
71×99 cm, priemer, záhradný
SkladomDoprava zadarmo
ARTPLAST Záhradný vozík Linea Smart
Záhradný
Skladom
Transportný vozík na lístie s odkladacím priestorom RD9543, 70 l
Záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Fúrik s kapacitou 65 l SPRINGOS GA0012
60×60 cm, priemer, záhradný
Skladom
Záhradný vozík do 80 kg SPRINGOS GA0015
120×52 cm, záhradný
Skladom
Fúrik Classic, pozinkovaný, 90 l
Záhradný
SkladomDoprava zadarmo
Stavebný fúrik PROFI, 72 l
Stavebný
SkladomDoprava zadarmo
Komfortné záhradné koliesko AVENBERG URSUS
Výška, priemer, záhradný
Skladom
Skladací vozík RD53121, čierna
Záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


