


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dovoľte jednoduchosti a elegancii dvojdverovej komody so zásuvkou TAVIR CH-1DRW2D vyniknúť a zútulniť Váš domov. Dokonalé farebné prevedenie navodí to správne teplo domova. Prevedenie dub sonoma je veľmi obľúbené a často vyhľadávané. Komoda pozostáva z jednej zásuvky, ktorá poskytne úložný priestor na odloženie bielizne či dokumentov a za dvoma dvierkami je priestor predelený policou. Pre jednoduchšiu manipuláciu sú zásuvky a dvierka doplnené sivými vodorovnými úchytkami. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 83,4x34,3x85 cm a je dodávaná v demonte. V jednoduchosti je krása, tento výrok na sto percent platí pre kolekciu Tavir. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej jednotlivé prvky je možné spolu dokonale kombinovať a zariadiť si tak obývačku, detskú izbu, predsieň a spálňu podľa vlastných potrieb a predstáv.
| Šírka: | 83 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Zatváranie | Zásuvkové, Kombinované |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Škandinávsky |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Čistá váha výrobcu | 31.2 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2432 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 31.6 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Tavir CH-1DRW2D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Košíky | Nie |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Komoda je krásna
Rúčky sú plastové slabé nevydržia
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

85×83×34 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
85×83×34 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
99×138×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Na odoslanie o 2 týždne
92×102×40 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
Zásuvková, v rustikálnom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
V dekore dub, drevená, zásuvková
Doprava zadarmo
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
85×123×34 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
Kombinovaná, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

99×138×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

Zásuvková, presklená, lesklá

Zásuvková, kombinovaná, lesklá
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
82×116×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
68×144×37 cm, v dekore dub, v rustikálnom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Doprava zadarmo
V dekore dub, kombinovaná, presklená

92×139×45 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
83×144×37 cm, v dekore dub, v rustikálnom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Doprava zadarmo
Drevená, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
V modernom štýle, s nožičkami, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
96×60×31 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková, v rustikálnom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
80×159×38 cm, zásuvková, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
97×138×40 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, zásuvková, v rustikálnom štýle
Doprava zadarmo
121×60×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
V dekore dub, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, v rustikálnom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom