


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zásuvková komoda DAICOS CH-4DRWS vo Vašej spálni, obývačke, či ktorejkoľvek inej miestnosti jednoducho nemôže chýbať. Praktická komoda s množstvom úložného priestoru sa skladá zo štyroch zásuviek, ktoré sa otvárajú pomocou šikmo zafrézovaného čela zásuviek. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná drevotriesková doska v krásnom prevedenie dub artisan, ktorý tvorý korpus komody v kombinácii sivá, ktorá je použitá na zásuvky komody. Zaobstarajte si tento dokonalý praktický, dizajnový kúsok s rozmermi (ŠxHxV): 89x39,3x92 cm a dotvorte tak celkový vzhľad a dizajn Vašej domácnosti, v ktorej sa budete cítiť príjemne. Dodávaná je v demonte. Kolekcia Daicos si Vás získa hlavne svojím prevedením, dokonalou súhrou farieb, jednoduchosťou a eleganciou vďaka jej bez úchytkovému otváraniu. Je praktická, jemná a jedinečná, pripravená spĺňať kritériá aj tých najnáročnejších zákazníkov. Jej jednotlivé prvky je možné umiestniť do spální, obývačiek, predsiení či detských izieb.
| Šírka: | 89 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Čierna |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Štýl | Škandinávsky |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha s obalom výrobcu | 37.5 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.3213 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 37.1 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Daicos CH-4DRWS |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Dub artisan / sivá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Košíky | Nie |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 4 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

74×40×35 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
91×102×40 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

85×74×35 cm, v dekore dub, zásuvková
Na odoslanie o 2 týždne
80×117×41 cm, v dekore dub, kombinovaná
Skladom
120×45 cm, drevená, zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
70×140×40 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
92×139×45 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
120×60×45 cm, drevená, zásuvková
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, drevená, presklená

Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

99×60×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

V dekore dub, zásuvková, v modernom štýle
Doprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
Doprava zadarmo
Zásuvková, presklená, v modernom štýle

80×140×45 cm, drevená, zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
82×120 cm, v dekore dub, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×120×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
90×160×45 cm, drevená, zásuvková
SkladomDoprava zadarmo
80×90×45 cm, drevená, zásuvková
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

150×60×45 cm, drevená, zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
68×130×43 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
85×110×35 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom