


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dovoľte jednoduchosti a elegancii jednodverovej komody so zásuvkami TAVIR CH-3DRWS1D vyniknúť a zútulniť Váš domov. Dokonalé farebné prevedenie navodí to správne teplo domova. Prevedenie dub sonoma je veľmi obľúbené a často vyhľadávané. Komoda pozostáva z troch zásuviek, ktoré Vám poskytnú dostatočný úložný priestor na odloženie bielizne či dokumentov a jedných dvierok, za ktorými je priestor predelený policou. Pre jednoduchšiu manipuláciu sú zásuvky a dvierka doplnené sivými vodorovnými úchytkami. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 83,4x34,3x85 cm a je dodávaná v demonte. V jednoduchosti je krása, tento výrok na sto percent platí pre kolekciu Tavir. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej jednotlivé prvky je možné spolu dokonale kombinovať a zariadiť si tak obývačku, detskú izbu, predsieň a spálňu podľa vlastných potrieb a predstáv.
| Šírka: | 83 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Škandinávsky |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2432 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 34.1 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 34.5 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Tavir CH-3DRWS1D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Košíky | Nie |
| Počet dverí / dvierok | 1 |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 1 |
| Počet sekcií | 4 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 3 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Smer otvárania dverí / dvierok | Do ľava |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Som spokojná.Pomer cena a kvalita zodpovedá.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Dobrý deň, ďakujeme, že ste si našli čas na hodnotenie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť a že pomer cena a kvalita splnil Vaše očakávania. Veríme, že Vám bude tovar dobre slúžiť. S pozdravom, Nabbi

85×83×34 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
85×83×34 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
99×138×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Na odoslanie o 2 týždne
92×102×40 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
V dekore dub, drevená, zásuvková
Doprava zadarmo
97×138×40 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, v rustikálnom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
99×138×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
83×144×37 cm, v dekore dub, v rustikálnom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Doprava zadarmo
68×144×37 cm, v dekore dub, v rustikálnom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Doprava zadarmo
Drevená, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
78×160×42 cm, v dekore dub, drevená
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, presklená, lesklá

Kombinovaná, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
V dekore dub, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
92×139×45 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, zásuvková, v rustikálnom štýle
Doprava zadarmo
85×123×34 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
96×60×31 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, s nožičkami, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, kombinovaná, lesklá
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
121×60×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
V dekore dub, kombinovaná, presklená

81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Drevená, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
57×40×35 cm, v dekore dub, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
120×60×45 cm, drevená, zásuvková
SkladomDoprava zadarmo
122×97×37 cm, v dekore dub, v rustikálnom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Doprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom