


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Nechajte sa očariť eleganciou zásuvkovej komody IGINS CH-4DRW s provensálskymi prvkami, ako sú zaujímavé ornamentové úchytky, vrchná doska komody ukončená ozdobnou lištou či netradičné riešenie nožičiek. Farebné prevedenie sosna Andersen je krásne, elegantné, pôsobí čisto a upokojujúco a na nábytku vytvára krásny harmonický celok. Komodu tvoria štyri zásuvky a jej rozmer je (ŠxHxV): 93,4x39x88,7 cm. Dodávaná je v demonte. Kolekcia Igins je elegantná sektorová zostava, ktorá vytvorí z Vašej obývačky harmonické miesto pre pokojné chvíle strávené s rodinou či priateľmi. Materiál použitý na výrobu je kvalitná, na údržbu nenáročná drevotriesková doska. S kolekciou Igins si zariadite okrem obývačky aj jedáleň, spálňu, pracovňu či šatník a ponúkne Vám všetko čo potrebujete.
| Šírka: | 93 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Zatváranie | Zásuvkové |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Nožičky | S nožičkami |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 43 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2885 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 42.4 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Igins CH-4DRW |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sosna Andersen |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Košíky | Nie |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 4 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
velmi dlhe cakanie zial..na tovar
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Stiahnuté z Heureky
Som spokojná
Páči sa mi takú som chcela
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Ďakujeme za Vašu recenziu. Teší nás, že sa Vám komoda páči a že presne zodpovedá Vašim predstavám. Veríme, že Vám bude dobre slúžiť a spríjemní Váš domov. Budeme radi, ak nás navštívite aj nabudúce!
Odporúčam. Rýchle dodanie, kvalitne zabalený tovar, dobrá a rýchla komunikácia s predajcom aj dodávateľom. Tovar krásny a kvalitný. Ďakujem
Krásna a kvalitná komoda.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Stiahnuté z Heureky
Ďakujeme veľmi pekne za krásne hodnotenie! Veľmi nás teší, že ste bola spokojná s rýchlosťou dodania, kvalitou tovaru aj našou komunikáciou. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a takáto spätná väzba nás motivuje neustále sa zlepšovať. Ďakujeme ešte raz a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup! S pozdravom,Nabbi
Chýbali dve špeciálne matice, snáď niekde zoženiem. Je to tvrdený papier obtiahnutý fóliou, tak opatrne pri montáži a užívaní výrobku.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Dobrý deň, ďakujeme za vašu spätnú väzbu. Ospravedlňujeme sa za chýbajúce matice, radi vám ich čo najskôr zašleme, aby ste mohli výrobok bezpečne dokončiť. Čo sa týka materiálu, ide o štandardný tvrdený papier s fóliou, ktorý sa používa pri tomto type výrobkov. Odporúčame pri montáži aj bežnom používaní dávať pozor, aby ste predišli poškodeniu. Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás. S pozdravom,Nabbi
nízka kvalita. Chyby v montážnych rozmeroch.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Dobrý deň, ďakujeme za vašu spätnú väzbu. Ospravedlňujeme sa za upozornenie na chyby v montážnom návode, preveríme to a chyby odstránime. Každé upozornenie na nedostatky nás motivuje sa neustále zlepšovať. Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás. S pozdravom,Nabbi

85×123×34 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
Zásuvková, v rustikálnom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
92×102×40 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
97×138×40 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
82×116×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Drevená, presklená, v modernom štýle

Zásuvková, v rustikálnom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, v rustikálnom štýle, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, drevená, zásuvková
Doprava zadarmo
121×60×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, v rustikálnom štýle, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, kombinovaná, presklená

Zásuvková, v rustikálnom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, presklená, lesklá

Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

Zásuvková, v rustikálnom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
80×159×38 cm, zásuvková, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
85×83×34 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

99×138×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Na odoslanie o 2 týždne
88×130×43 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
85×83×34 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
99×120×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×83×34 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková, v rustikálnom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
99×138×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Drevená, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
80×120×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Kombinovaná, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
Zásuvková, kombinovaná, lesklá
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom