



Rozmery 196×80×55 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Detská izba je výnimočné miesto na bývanie pre výnimočných ľudí, preto by ste mali venovať veľkú pozornosť výberu toho správneho nábytku. Dôležitým prvkom izby Vášho dieťaťa sa stane štvordverová šatníková skriňa LOROS W-4D, ktorá je krásne členená na vešiakovú časť a dve police, kde môžete zavesiť oblečenie alebo uložiť hračky. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Príjemné farebné prevedenie kombinácie farieb dub artisan / latte / champagne pôsobí neskutočne upokojujúco a vytvára príjemnú atmosféru. Celkový dizajn skrine je ozvláštnený o jedinečné poloblúkové úchytky. Rozmery skrine sú (ŠxHxV): 80,2x55,2x196,6 cm a je dodávaná v demonte. Nádherná kolekcia Loros navodí príjemnú atmosféru, pokoj a jej prvky budú pôsobiť ukľudňujúco, či už z nich zariadite detskú izbu, spálňu, študentskú izbu alebo pracovňu. Kolekcia zaujme hlavne svojím dizajnom, nápadnými oblúkovými ukončeniami dvierok a v neposlednom rade zaujímavými úchytkami, či farebnou kombináciou, ktorá spolu perfektne ladí. Dovoľte Vašim ratolestiam byť pánmi v ich vlastnom kráľovstve.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 196 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Úložný priestor | Poličky, Kombinovaný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Váha s obalom výrobcu | 64.3 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Čistá váha výrobcu | 63.9 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Loros W-4D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Krémová |
| Farba (slovne) | Dub artisan / latte / champagne |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Počet dverí / dvierok | 4 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ dverí / dvierok | Krídlové |
| Typ skrine | Šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
164×120×40 cm, s poličkami, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
164×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
195×83×55 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
200×120×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
210×60×60 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
129×110×42 cm, s poličkami, na nožičkách
Skladom
154×63×34 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
80×164×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
154×63×34 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
195×83×55 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
180×90×51 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 2 týždne
125×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
200×100×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
200×120×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
195×50×40 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
40×125×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
80×125×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×40×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom