



Rozmery 195×83×55 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elegancia a jednoduchosť štvordverovej šatníkovej skrine TAVIR W-4D v sebe ukrýva množstvo úložného priestoru. Skriňa je štvordverová, pričom za vrchnými dvierkami sa ukrýva vešiaková tyč a za dvierkami v spodnej časti sa nachádza úložný priestor predelený policou. Dokonalá súhra farieb navodí to správne teplo domova. Kombinácia farebného prevedenia dub sonoma / biela, je veľmi obľúbené a často vyhľadávané. Pre jednoduchšiu manipuláciu sú dvierka doplnené sivými vodorovnými úchytkami. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 83,4x55,3x195 cm a je dodávaná v demonte. V jednoduchosti je krása, tento výrok na sto percent platí pre kolekciu Tavir. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej jednotlivé prvky je možné spolu dokonale kombinovať a zariadiť si tak obývačku, detskú izbu, predsieň a spálňu podľa vlastných potrieb a predstáv.
| Šírka: | 83 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 195 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Úložný priestor | Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Štýl | Škandinávsky |
| Typ dverí | Plné |
| Váha s obalom výrobcu | 64.7 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 64.3 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Tavir W-4D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 4 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ dverí / dvierok | Krídlové |
| Typ skrine | Šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
195×83×55 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
154×63×34 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×164×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
197×87×53 cm, dvojdverový, lesklý
Na odoslanie o 3 dni
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, dvojdverový, s poličkami

40×164×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
200×120×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
42×164×40 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
175×239×40 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
178×80×42 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

210×60×60 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

40×125×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, trojdverový, s poličkami

210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom