



Najlepšia cena za posledných 30 dní: 63 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vytvorte si potrebný priestor s otvorenou šatníkovou skrinkou SIGNES VT2 1000 v prevedení dub sonoma, s rozmerom (ŠxHxV): 100x50x110 cm. Súčasťou balenia je vešiaková tyč. Vďaka jednotlivým hotovým komponentom modulárneho systému Signes, sa podarí vyskladať veľké množstvo variácií praktického šatníka podľa vašich najtajnejších predstáv. Rozmery jednotlivých komponentov sú navrhnuté tak, aby boli ľahko kombinovateľné, a zároveň aby ich dizajn ostal vyvážený a stabilný. Všetky moduly je možné navzájom kombinovať v dvoch vrstvách, ktoré sú kladené na seba. Celá ponuka kolekcie Signes sa skladá z trinástich rôznych častí kombinovateľných modulov. Tieto je možné objednať si v rôznom počte a type, aby spolu jednotne spĺňali potreby rôznych zákazníkov. Kolekcia Signes je vyrobená z drevotriesky a všetkých 13 komponentov je dostupných v dvoch farebných prevedeniach. Vytvorte si jednoducho šatník svojich snov.
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 110 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Úložný priestor | Závesná tyč, Kombinovaný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Čistá váha výrobcu | 20.28 kg |
| Váha s obalom výrobcu | 20.7 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.046 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Signes VT2 1000 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ skrine | Šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

80×133×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
175×239×40 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
80×133×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
200×100×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
164×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×120×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
40×125×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
40×125×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
40×164×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
125×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
40×164×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
202×40×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
154×63×34 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
164×280×42 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

164×80×42 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
200×120×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
164×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
40×202×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×280×42 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
195×50×40 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
129×110×42 cm, s poličkami, na nožičkách
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
203×156×56 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
210×60×60 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom