Eglo 900057 - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo TURCONA-Z LED/16W/230V
Nie je skladom
História cien
Popis produktu
Parametre
SmartAno
Farba svetlaTeplé biele, Studené biele
FarbaBiela
Záručná doba60 mesiacov
FunkcieStmievateľné mobilným telefónom/Bluetooth/Inteligentné osvetlenie
Celkový príkon svietidla16 W
TypStropné svietidlo
MiestoObývačka/Spálňa
TvarŠtvorcový
Stupeň krytia (ip)IP20
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja16 W
Počet žiaroviek1
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Príkon zdroja16 W
Ekvivalent klasickej žiarovky120 W
Teplota chromatickosti2700-6500 K
Celkový svetelný tok1750 lm
Napätie230 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
ŠtýlOstatné
SeriesTURCONA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote
VýrobcaEglo
Odporúčame
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K pr. 40 cm béžové
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED panel biely obdĺžnikový vrátane LED 3-krokového stmievania - Reeves
Skladom
2x LED panelové svietidlo 120 cm 72W 7200 lm 6000k
-18 %