







Rozmery 74×51×34 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria KERAMIA FRESH Rozmer 511x740x340 mm Šírka 511 mm Výška 740 mm Hĺbka 340 mm Farba Biela Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné / na postavenie Typ skrinky Dvierka Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Nutná montáž Součást balení Bez umývadla Hmotnosť 15.2 kg Balenie 1 ks EAN 8590913835711 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Závesná skrinka pod umývadlo 2x dvierka chrómové úchytky Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Možné inštalovať s nožičkami, ktoré je nutné objednať samostatne.
| Šírka: | 51 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 74 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 49,6x74x33,4 cm |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Hĺbka (mm) | 334 |
| Šírka (mm) | 511 |
| Šírka skrinky | 50-59 cm |
| Séria | Aqualine KERAMIA FRESH |
| Výrobca | Aqualine |

56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
48×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
V modernom štýle, matná, v dekore dub
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×54×43 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom