














Rozmery 45×90×48 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria WAVE 3D model ÁNO Rozmer 90x45x48 cm Šírka 900 mm Výška 450 mm Hĺbka 480 mm Farba Biela, Hnedá Dekor Dub cuneo Možnosti farebného prevedenia Podľa vzorkovníka Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Zásuvky Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Automatické dovretie Balenie neobsahuje Umývadlo Hmotnosť / ks 16.8 kg Balenie 1 ks EAN 8590913113024 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Automatické dovretie Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie. Prospekt
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 48 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Biela |
| Série | WAVE |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 90x45x48 cm |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| 3d model | ÁNO |
| Ean | 8590913113024 |
| Umývadlo je súčasťou balenia | Nie |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 450 |
| Hĺbka (mm) | 480 |
| Séria | Sapho Wave |
| Výrobca | Sapho |

S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom