Odporúčame
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Alabama - modrá / sivá
Rozmery 90×195×116 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 449 €
- 4. 4. 2024 - 449 €
- 15. 1. 2024 - 452 €
Popis produktu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom ALABAMA poskytuje pohodlné sedenie vďaka pružinám Bonell. Pohovka je vhodná aj na každodenné spanie, pretože sa rozťahuje systémom Automat KLIK-KLAK, ktorý uľahčuje každodenné rozkladanie pohovky. Plocha na spanie má rozmery 195x116 cm. Výška sedu je 47 cm a hĺbka sedu je 53 cm. Úložný priestor možno využiť na odloženie sezónnych diek, prikrývok a pod. Pohovka je čalúnená látkou Malmo vo farebnom prevedení modrá v kombinácii so sivou farbou látok. Rozžiarte Váš domov a rozbite možno nudný priestor touto extravagantnou a nadčasovou kráskou. Je dodávaná v demonte a nosnosť na osobu je 90 kg. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 195x90x90 cm.
Rozmery
| Šírka: | 195 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 116 cm |
| Výška: | 90 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| Štýl | Moderný |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 1.1387 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 61.5 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Alabama |
| Hĺbka sedadla (cm) | 53 |
| Výška sedadla (cm) | 47 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 195 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 116 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 195 x 116 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Modrá |
| Farba (slovne) | Modrá / sivá |
| Prevedenie poťahu | Modrá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad KLIK-KLAK |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Nie |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Výplň sedacej časti | Pružinová |
| Nožičky | Kovové |
| Oderuodolnosť (cykly martindale) | 50000 |
| Doplňujúce informácie | Pružinové sedenie |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom

























