Porovnajte ceny od 113 € do 166,25 € v 3 e-shopoch:
Eglo 98896 - LED Stmievateľné stropné svietidlo ZUBIETA-A LED/36W/230V + DO
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 113 € do 166,25 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 25,93 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 2. 5. 2026 - 151,83 €
- 1. 3. 2026 - 151,83 €
- 6. 8. 2025 - 137,4 €
- 2. 5. 2026 - 137,4 €
- 1. 3. 2026 - 137,4 €
- 6. 8. 2025 - 137,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Moderné LED svietidlo vhodné do obývacej izby. Stmievateľné pomocou diaľkového ovládania (súčasťou balenia). Farbu svetla možno nastaviť 2700K až 6500K. Časovač - vypnutie po 30 minútach. Možnosť uloženia dvoch obľúbených režimov svietenia. Vďaka LED technológii ušetríte až 80% nákladov za energie.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Biela |
| Funkcie | Stmievateľné diaľkovým ovládačom/LED technológia/Diaľkové ovládanie |
| Celkový príkon svietidla | 36 W |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Napätie | 230 V |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 3700 lm |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Max. príkon zdroja | 36 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 36 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 255 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Series | ZUBIETA-A Eglo |
| Výrobca | Eglo |
Podobné produkty

Stropné svietidlo Arena, 1x čierne plastové tienidlo, (biely plast), (fi 45 cm)
Plastové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Eglo Zubieta-A nástenné svetlo plast čierna 98896
Plastové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné svietidlo Arena, 1x čierne plastové tienidlo, (biely plast), (fi 35 cm)
Plastové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné svietidlo Horus, 1x čierne plastové tienidlo, (biely plast), (25 cm)
Plastové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné LED svietidlo Ontario, 1x LED 80w, 3000-6000k, w, s ovládačom
LED, plastové, s diaľkovým ovládaním
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Bodové svietidlo Bianca, 3x LED 50w, biele/chrómové kovové tienidlo, w
LED, kovové, zapínané vypínačom
Na odoslanie o 1 deň
Dizajnové stropné svietidlo čierne s reflektorom G95 čiernym - Facile
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Reality Camillus led stropné osvetlenie biela re r62922401 RER62922401
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné LED svietidlo Optima, 1x LED 52w, 3000-6000k, w, s ovládačom
LED, kovové, plastové
Na odoslanie o 3 dni
Reality Camillus led stropné osvetlenie čierna re r62931032 RER62931032
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné svietidlo CLEO 3xE27/24W/230V pr. 40 cm čierna
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentné stropné svietidlo oceľ 31 cm vrátane WiFi A60 IP44 - Yuma
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Briloner 3175-014 - LED Stropné svietidlo FREE LED/12W/230V pr. 19 cm
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Moderné svietidlo AZZARDO Sovana Top 80 CCT black AZ3446
S diaľkovým ovládaním, s 1 svetlom, s viacerými svetlami v skupine
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Philips 53093/48/12 - Bodové svietidlo RUNNER matný chróm 3xGU10/20W/230V
Kovové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné LED svietidlo Megan, 1x LED 48w, 3000-6000k, w/ch, s ovládačom
LED, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné svietidlo Hexa, 1x sivé plastové tienidlo, (biely plast), (fi 45 cm)
Plastové, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové stropné svietidlo so senzorom ZENNA LED/24W/230V Ø 35 cm IP44 čierne
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné LED svietidlo Sparky Square, 1x LED 65w, 3000-6000k, w/ch, s ovládačom
LED, kovové, s diaľkovým ovládaním
Na odoslanie o 3 dni
Brilagi - stmievateľné LED svietidlo PILANA LED/60W/230V dub/čierna pr. 60 cm + diaľkové ovládanie
LED, kovové, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
BERGE Stropné LED svietidlo SAINT - 95W
LED, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
BERGE Stropné LED svietidlo SAINT - 95W
LED, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Philips - LED Stmievateľné stropné svietidlo SUPERSLIM SCENE SWITCH LED/22W/230V
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Zubieta-A nástenné svetlo plast čierna 98895
Plastové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Moderné stropné svietidlo oceľ 41 cm IP44 - Yuma
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
TOP LIGHT Svetlo stropné Onyx KS RC, Biela-Čierna
Zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo + diaľkový ovládač 40W J3340/W
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dizajnové stropné svietidlo biele s tmavosivým organickým tvarom vrátane LED stmievateľné - Taylor
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo čierne 50cm 3-svetlé - Drum Duo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Eglo 900571 -LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo BORDONARA LED/21,5W/230V + diaľkové ovládanie
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľné stropné svietidlo MOLINA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
LED, drevené, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Florence, 4x biele sklenené tienidlo, t
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dniNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo RONDO LED/6W/230V IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku MARTI 3xE27/15W/230V béžová/zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku HELEN 1xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MODERN LED/58W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED detské stropné svietidlo LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K ružová
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster na lanku COSMOWAVE LED/70W/230V čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo


