Odporúčame
Manželská posteľ s roštom Igins LB-160 160x200 cm - sosna Andersen
Rozmery 81×160×200 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Pekný dizajn (60%)
- Jednoduchá montáž/konštrukcia (60%)
- Nízka výška (20%)
- Prasknutá noha (20%)
História cien
- 26. 5. 2026 - 183 €
- 20. 2. 2025 - 183 €
- 4. 4. 2024 - 166 €
- 15. 1. 2024 - 163 €
Popis produktu
Užívajte si zaslúžený oddych, ničím nerušený spánok a pokojné noci s manželskou posteľou s roštom IGINS LB-160 160x200 cm. Získa si Vás svojou eleganciou a provensálskymi prvkami, ako napríklad čelá ukončené ozdobnou lištou či netradičné riešenie nožičiek. Farebné prevedenie sosna Andersen je krásne, elegantné, pôsobí čisto a upokojujúco a na nábytku vytvára krásny harmonický celok. Jej rozmer je (ŠxHxV): 170,2x207,4x81,2 cm. Dodávaná je v demonte, s roštom a bez matraca. Kolekcia Igins je elegantná sektorová zostava, ktorá vytvorí z Vašej obývačky harmonické miesto pre pokojné chvíle strávené s rodinou či priateľmi. Materiál použitý na výrobu je kvalitná, na údržbu nenáročná drevotriesková doska. S kolekciou Igins si zariadite okrem obývačky aj jedáleň, spálňu, pracovňu či šatník a ponúkne Vám všetko čo potrebujete.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 81 cm |
Parametre
| S nožičkami | Ano |
|---|---|
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| Materiál | Lamino |
| S čelom | Ano |
| Farba | Biela |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 65.3 kg |
| Váha s obalom výrobcu | 66.1 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 4 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Igins LB-160 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 160 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 160 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sosna Andersen |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Pre počet osôb | 2 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre dospelých |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Pekný dizajn (60%)
- Jednoduchá montáž/konštrukcia (60%)
- Pevný materiál (20%)
- Nízka výška (20%)
- Prasknutá noha (20%)
Používateľské recenzie
Pekná, montáž bez problémov.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Sme radi, že sa Vám náš výrobok páči a montáž prebehla bez problémov. Mrzí nás však, že spoje na zadnom čele úplne nedoliehajú. Takéto detaily by určite nemali ovplyvniť celkovú funkčnosť ani vzhľad, no ak by ste mali záujem, radi Vám poradíme, ako ich doladiť, prípadne preveríme možnosť výmeny dielu. Neváhajte nás kontaktovať – sme tu pre Vás! S pozdravom, Nabbi
Trocha nízka
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Nádherná posteľ
Pevný materiál
Prasknutá jedna noha na posteli, našťastie nie úplne. Dalo sa to opraviť.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Krásna a pohodlná
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Jednoduchá konštrukcia
Jednoduchá konštrukcia
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kreslo Pastore - svetlobéžová / svetlý orech
76×66×69 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom






























