
Sivá čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, čalúnená, v modernom štýle, polohovacia
-39 %299 €
494 €

Béžová čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, čalúnená, v modernom štýle, polohovacia
-39 %299 €
494 €

Sivá čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, čalúnená, v modernom štýle, polohovacia
-38 %294 €
474 €

Čalúnená dvojlôžková posteľ taupe s roštom 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, čalúnená, v modernom štýle, polohovacia
-39 %299 €
494 €

Čalúnená dvojlôžková posteľ taupe s roštom 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, čalúnená, v modernom štýle, polohovacia
-38 %294 €
474 €

Béžová čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, čalúnená, v modernom štýle, polohovacia
-38 %294 €
474 €

Čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 180x200 cm v horčicovej farbe Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, čalúnená, v modernom štýle, polohovacia
-39 %299 €
494 €

Čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 160x200 cm v horčicovej farbe Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, čalúnená, v modernom štýle, polohovacia
-38 %294 €
474 €
Béžová čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Rozmery 105×180×200 cm
Vybraná varianta:Béžová čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
História cien
- 17. 5. 2026 - 299 €
- 15. 5. 2026 - 299 €
- 7. 5. 2026 - 345 €
- 1. 5. 2026 - 395 €
- 1. 5. 2026 - 494 €
- 21. 4. 2026 - 345 €
- 10. 4. 2026 - 395 €
- 29. 3. 2026 - 345 €
- 23. 2. 2026 - 342 €
- 13. 2. 2026 - 338 €
- 23. 1. 2026 - 342 €
- 17. 10. 2025 - 387 €
- 7. 10. 2025 - 411 €
- 7. 10. 2025 - 484 €
- 3. 10. 2025 - 416 €
- 23. 9. 2025 - 436 €
- 16. 9. 2025 - 514 €
- 12. 9. 2025 - 442 €
- 5. 9. 2025 - 452 €
- 29. 8. 2025 - 514 €
- 24. 8. 2025 - 442 €
- 19. 8. 2025 - 514 €
- 15. 8. 2025 - 442 €
- 30. 7. 2025 - 514 €
- 25. 7. 2025 - 442 €
- 15. 7. 2025 - 514 €
- 11. 7. 2025 - 442 €
- 20. 6. 2025 - 514 €
- 20. 6. 2025 - 427 €
- 6. 6. 2025 - 514 €
- 1. 6. 2025 - 436 €
- 23. 5. 2025 - 435 €
- 20. 5. 2025 - 458,14 €
- 16. 5. 2025 - 458 €
- 9. 5. 2025 - 479 €
- 4. 5. 2025 - 539 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Dizajnová čalúnená posteľ s latovým roštom a nastaviteľnou výškou čela . Extrémne jednoduchá montáž, kvalitné, odolné materiály a vysoká nosnosť z nej robia ideálnu voľbu pre každodenné pohodlie aj štýlový interiér. Každý detail vzniká v rámci ručnej výroby v Českej republike , ktorá vychádza z viac ako 15 rokov praxe malej rodinnej firmy. Výsledkom je posteľ, ktorá v sebe spája skúsenosti, poctivé lokálne remeslo a moderný dizajn do jedného spoľahlivého celku, na ktorý sa môžete každý deň spoľahnúť. Výhody Bonami Selection postele: pevný a silný rám pre maximálnu stabilitu a výdrž, samonosná konštrukcia – žiadne podpery, žiadne vŕzganie, odolné čalúnenie s vyššou gramážou, certifikácia OEKO-TEX, pet friendly, zmäkčenie cez hrany, kvalitná čalúnická práca, všetko čisto zakryté, laminované dosky s vyššou odolnosťou, dizajnové kovové nôžky – elegantný a stabilný prvok interiéru, precízne montážne detaily, ktoré vydržia a zároveň vyzerajú dobre. Posteľ Bonami Selection zvládnete zložiť do 30 minút . Vďaka premyslenej konštrukcii, zrozumiteľnému návodu a montážnemu videu je celý proces rýchly, jednoduchý a hlavne bez stresu. Čelo postele je výškovo nastaviteľné až o 15 cm, takže si ho ľahko prispôsobíte podľa typu matraca aj vlastných potrieb. Či už si čítate, relaxujete, alebo len chcete, aby to vyzeralo dokonale – táto posteľ vám to umožní.
Rozmery
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 105 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Materiál | Čalúnené |
| Funkcie | Polohovacia |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Béžová |
| Funkcia | S nastaviteľnou výškou čela |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Výška nôh | 13.5 cm |
| Počet nôh | 4 ks |
| Stredový nosník | Áno |
| Výška uchytenia roštu | 26,5 |
| Výška čela postele | 68.5 cm |
| Výška rámu postele | 36.5 cm |
| Nosnosť | 260 kg |
| Váha | 74.5 kg |
| Rozmer | 180x200 |
| Dĺžka | 207 cm |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávať s vhodným nadstavcom na čalúnený nábytok/chemické čistenie |
| Materiál roštu | Masív drevo |
| Materiál zadnej časti | Netkaná textília |
| Rošt je súčasťou | Áno |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Noira |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 440 g/m² |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Kov |
| Typ roštu | Latkové |
| Matrac je súčasťou | Nie |
| Príslušenstvo | Na nožičkách/s čelom/bez úložného priestoru |
| Materiál konštrukcie | MDF |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 60000 martindale |
| Názov poťahu | Hevia 207.05 |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Material | Čalúnené |
| Výrobca | Bonami Selection |
Podobné produkty

ECOMATRACE POSTEĽ EVA + 16 LAMELOVÝ ROŠT Rozmery 140x200
180×200 cm, vrátane matraca, drevená
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnová čalúnená posteľ MOET, 200x160, cappuccino (catch me 03)
103×160×225 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Čalúnená dvojlôžková posteľ taupe s úložným priestorom s roštom 180x200 cm Myra Pillow – Bonami Selection
105×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
Manželská posteľ s roštom Finni 1600 - dub wotan / biela
89×171×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Kontinentálna boxspring posteľ ANNA 200x220, šedá (gerra 80)
125×200×220 cm, s úložným priestorom, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ Figaro BIS, biela, 200x160
92×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Čalúnená posteľ VINI s úložným priestorom 180x200 cm Ružová
105×80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Manželská posteľ Ája na nôžkach, šedá (č.144/buk)
52×170×195 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Drevená manželská posteľ LENKA - smrek, 200x180
49-90×180×200 cm, drevená, vyvýšená
SkladomDoprava zadarmo
Sivá kontinentálna posteľ Emma Elite boxspring Komfort 200x180
120×180×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnová čalúnená posteľ ABRIAMO, 200x160, krémová (Abriamo 4)
120×160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
Kontinentálna boxspring posteľ AMBER, 200x180, krémová (barell 03)
113×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
Sivá čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 160x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
Boxspring posteľ taupe s úložným priestorom 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
Béžová boxspring posteľ 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, čalúnená, boxspring
Skladom
Béžová čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 160x200 cm Lotte – Meise Möbel
105×160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
Čalúnená posteľ Kvadrat 200x120, tm. sivá/sivá(an 4237/4238)
118×123×209 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Dvojlôžková posteľ z borovicového dreva s roštom 180x200 cm Japan – Karup Design
20×180×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
Čalúnená posteľ DARA 200x120, ružová (AN 5965)
102×123×209 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kontinentálna posteľ Emma Premium Home boxspring 200x160 sv. sivá s úložným priestorom
115×160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
Čalúnená posteľ DARA, 200x180, šedá tm./sv. (gobi 13 / gobi 16)
102×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Čalúnená posteľ Kvadrat I, 200x160, tm. sivá/sivá(an 4237/4238)
118×163×209 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Posteľ Boxspring Boleria 200x140
126×140×205 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
ECOMATRACE POSTEĽ EVA BEZ ROŠTU, BOROVICA LAKOVANÁ Rozmery 140x200
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderná čalúnená posteľ MALO 200x180, sivá (Matt Velvet 85)
114×180×223 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Béžová čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 180x200 cm Elizabeth – Micadoni
90×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch

Kontinentálna posteľ VENETA boxspring s elektrickým polohovaním 200X180, šedá (Sola 04)
68×180×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Sivomodrá čalúnená dvojlôžková posteľ bez roštu 180x200 cm Mattis – Meise Möbel
105×180×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Skladom
Drevená posteľ Indra 160 z kartáčovanej akácie
175×220 cm, drevená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Béžová boxspring posteľ s úložným priestorom 180x200 cm Flip – Ropez
123×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Drevená vyvýšená manželská posteľ KUBA - smrek, 200x180
52-94×180×200 cm, drevená, vyvýšená
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ čalúnená CALMIRA 180x200 cm s úložným priestorom
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Krémová detská komoda s prebaľovacím pultom 115x102x77 cm Alkmaar – Germania
102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci

Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ružová detská prikrývka 150x200 cm Soft as a Cloud – Catherine Lansfield
150×200 cm
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sklenená forma do teplovzdušnej fritézy 18,5x17,5 cm – Lékué
17×18 cm
Skladom
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
S držiakom toaletného papiera, kovová, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom





