


Rozmery 85×160×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Začínajte deň a ukončujte ho v príjemnom objatí manželskej postele s roštom DAICOS LB-160 160x200 cm. Jej elegancia, štýl a moderná jemnosť si Vás omotá okolo prsta. Vyrobená je z kvalitnej drevotrieskovej dosky v nádhernom farebnom prevedení dub artisan v kombinácii so champagne, ktorá je na čele postele a kontrastne vyzdvihuje jej celkový vzhľad. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 184,8x204,4x85 cm a plocha na spanie predstavuje rozmery 160x200 cm. Posteľ je dodávaná s roštom a bez matraca. Kvalitný spánok a sladké sny sú základom pre duševné a fyzické zdravie a pohodu, preto sa rozhodnite pre posteľ, ktorá bude vyhovovať Vašim požiadavkám. Kolekcia Daicos si Vás získa hlavne svojím prevedením, dokonalou súhrou farieb, jednoduchosťou a eleganciou vďaka jej bez úchytkovému otváraniu. Je praktická, jemná a jedinečná, pripravená spĺňať kritériá aj tých najnáročnejších zákazníkov. Jej jednotlivé prvky je možné umiestniť do spální, obývačiek, predsiení či detských izieb.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| S čelom | Ano |
| Farba | Béžová |
| Počet balíkov výrobcu | 4 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 64.4 kg |
| Čistá váha výrobcu | 63.6 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 3.2107 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Daicos LB-160 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 160 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 160 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub artisan / champagne |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Pre počet osôb | 2 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre dospelých |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

105×167×207 cm, čalúnená, vrátane matraca a roštu
Skladom
105×180×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
50×180×200 cm, drevená, vyvýšená
SkladomDoprava zadarmo
115×164×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
50×140×205 cm, vrátane matraca, drevená
SkladomDoprava zadarmo
81×160×200 cm, z lamina, vrátane roštu
Skladom
89×171×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
20×208×228 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
115×184×220 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
115×164×220 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
115×164×210 cm, vrátane matraca, čalúnená
Skladom
81×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
80×145×206 cm, z lamina, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×147×205 cm, vrátane matraca, drevená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
35-90×226×218 cm, drevená, v dekore mahagón
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Skladom
11×173×213 cm, drevená, vrátane roštu
Skladom
95×178×218 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
140×200 cm, drevená, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40-100×166×210 cm, drevená, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40-100×186×210 cm, drevená, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40-80×180×200 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×178×218 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×165×206 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
81×140×205 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
99×140×206 cm, drevená, vyvýšená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Skladom
Vrátane matraca, drevená, boxspring
Skladom
65×188×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×165×205 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom