Odporúčame
Závesné hojdacie kreslo Basko - tmavozelená / hnedá
Rozmery 130×100 cm
História cien
- 28. 4. 2026 - 62 €
- 4. 4. 2024 - 62 €
- 15. 1. 2024 - 61 €
Popis produktu
Doprajte Vášmu telu dostatok energie a čerstvej sily so závesným hojdacím kreslom BASKO. Je v krásnej tmavozelenej farbe, zhotovené je zo 100% bavlnenej siete. Sieť drží pokope hnedá tyč z pevného dreva. Rozmery kresla sú (ŠxH): 130x100 cm, nosnosť má 120 kg. Dodávané je v demonte. Oddýchnite si v tomto nádhernom kresle. Na zvýšenie nosnosti a stability hojdacieho kresla poslúži správne zvolený stojan. Odporúčame napríklad stojan na závesné hojdacie kreslo Otan Typ 2 z našej ponuky, vďaka čomu môžete kreslo využívať v interiéri i exteriéri.
Rozmery
| Šírka: | 130 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
Parametre
| Typ | Závesné |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Farba | Zelená |
| Váha s obalom dodávateľa | 3.5 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0154 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Basko |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 120 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Zelená |
| Farba (slovne) | Tmavozelená / hnedá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Bavlna |
| Druh látky | Bavlna |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Pre počet osôb | 1 |
| Čalúnenie | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Tvar | Nepravidelný |
| Umiestnenie | Na strop |
| Určenie podľa pohlavia | Pre ženy aj mužov |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Záhradná hojdačka Ines - antracit / krémová
170×215×130 cm, kovová, so strieškou
Na odoslanie o 2 týždne
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Plastový záhradný vozík IWO85C 85 l - čierna
71×79 cm, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Molis W-4D - čerešňa portofino
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Policový regál Signes OPB 600 - biela
110×60×50 cm, matný, rovný
Skladom
Obývacia stena Mellby 300 - dub sonoma
300×31-42 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Trampolína Jumper PRO 305 cm - čierna / oranžová
256×305 cm, okrúhla
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Genta - biela / sivá
180×210×42 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - craft zlatý
75×32×21 cm, závesná, matná
Skladom
Konferenčný stolík Lerum - dub sonoma
55×80×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom





















