Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Záhradná hojdačka Ines - antracit / krémová
Rozmery 170×215×130 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 364,2 €
- 23. 5. 2026 - 364,2 €
- 2. 5. 2026 - 405 €
- 13. 3. 2025 - 295 €
- 25. 5. 2026 - 364,2 €
- 23. 5. 2026 - 364,2 €
- 2. 5. 2026 - 405 €
- 13. 3. 2025 - 295 €
Popis produktu
Záhradná kovová hojdačka INES so strieškou nevyniká iba svojou kvalitou, ale aj pekným vzhľadom. Rozmer hojdačky (š x h x v): 215 x 130 x 170 cm, rozmer lôžka: 108 x 180 cm. Hĺbka sedu je 54 cm. Materiál podušiek je polyester 180g/m2, pričom sedacia časť hojdačky pozostáva z drôteného výpletu, nie z plátna. Hojdačka je dodávaná so strieškou, poduškami a závesom. Vhodná ku všetkým typom kovového záhradného nábytku. Ideálne relaxácie pre teplé letné dni strávené na Vašej záhrade. Dodávaná v krémovej farbe. Hojdačka je vyrobená z nepremokavého materiálu, nie je však vhodné ju vystavovať silnému a intenzívnemu dažďu. Nosnosť hojdačky je 300 kg.
Rozmery
| Šírka: | 215 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 130 cm |
| Výška: | 170 cm |
Parametre
| Strieška | Ano |
|---|---|
| Počet miest | 3 |
| Rozkladacie | Ano |
| Materiál | Kov, Textil |
| Farba | Béžová |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.32 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 41 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Ines |
| Hĺbka sedadla (cm) | 54 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 108 x 180 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 300 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Krémová |
| Farba (slovne) | Antracit / krémová |
| Prevedenie poťahu | Krémová |
| Materiál (primárny) | Kov |
| Materiál (sekundárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Kov / látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh látky | Polyester |
| Výhody produktu | Rozklad na lôžko, záves, poličky na nápoje |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Doplnkové vankúše | Áno |
| Opierky rúk | Áno |
| Kolieska | Nie |
| Doplňujúce informácie | Strieška, podušky |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Letná sezóna |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Určenie podľa pohlavia | Pre ženy aj mužov |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Odporúčame

Záhradná hojdačka 210cm - rozkladacia - sivá s podstavcami na nápoj
170×210×120 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Záhradná hojdačka 170x110x153cm - zelená s podstavcami na nápoj
153×170×110 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Záhradná hojdačka 210cm - rozkladacia - béžová s podstavcami na nápoj
170×210×120 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradná hojdačka 170x110x153cm - antracit s podstavcami na nápoj
153×170×110 cm, kovová, so strieškou
Skladom
Zelená drevená záhradná hojdačka Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, drevená
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Sivo-hnedá drevená záhradná hojdačka Adelaida – Rojaplast
Drevená, so strieškou
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Záhradná hojdačka 210cm - rozkladacia - zelená s podstavcami na nápoj
170×210×120 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Záhradná hojdačka 170x110x153cm -hnedá s podstavcami na nápoj
153×170×110 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Blumfeldt LuxeLounge, hollywoodska hojdačka, 3-miestna, individuálne nastaviteľná, oceľ s práškovou povrchovou úpravou, odolná voči poveternostným vplyvom
Kovová, so strieškou, pre troch

Blumfeldt Eremitage, luxusná záhradná hojdačka, 236 x 180 x 210 cm, biela/hnedosivá
Drevená, kovová, so strieškou

Záhradná hojdačka 210cm - rozkladacia - hnedá s podstavcami na nápoj
170×210×120 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Blumfeldt FlexiSwing hollywoodska hojdačka 3-miestna Nastaviteľné operadlo + slnečná strieška, odolná voči poveternostným vplyvom
Kovová, so strieškou, pre troch
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom







































































