Odporúčame
Rozkladacia pohovka Nora - svetlosivá / vzor
Rozmery 65×110×210 cm
História cien
- 26. 4. 2026 - 240 €
- 13. 9. 2024 - 240 €
- 18. 7. 2024 - 204 €
- 4. 4. 2024 - 232 €
- 21. 2. 2024 - 234 €
- 6. 2. 2024 - 176 €
- 15. 1. 2024 - 234 €
Popis produktu
Ak hľadáte jednoduchú, modernú a zároveň praktickú pohovku, ktorá bude nie len ozdobou Vašej obývačky, detskej či študentskej izby, ale bude plniť aj funkčnú stránku, pohovka NORA je pre Vás tá správna voľba. Jednoduchý a praktický dizajn je doplnený a oživený dvoma opierkovými vankúšmi, ktoré zvyšujú komfort pri používaní a sú čalúnené modernou vzorovanou látkou so vzorom Lima 67 a štýlovými vysokými bokmi. Pohovka je vybavená praktickou funkciou rozloženia, vďaka ktorej jednoduchým pohybom vytvoríte pohodlnú plochu na spanie s rozmerom (ŠxH): 110x210 cm. Pohovka nie je vybavená úložným priestorom. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 132x70x65 cm, výška sedu je 31 cm a jej váha je 53 kg. Vysoko kvalitná pena použitá na jej výplň Vám poskytne maximálne pohodlie a komfort, aké si zaslúžite po príchode domov z práce. Neutrálnu farbu sedačky svetlosivá (Sawana 21) dokážete prispôsobiť akémukoľvek interiérovému vybaveniu, no k dispozícii sú aj iné farby tejto celočalúnenej pohovky.
Rozmery
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 210 cm |
| Výška: | 65 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Sivá |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Váha s obalom výrobcu | 55 kg |
| Čistá váha výrobcu | 53 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.688 m3 |
| Výška 2 | 65 cm |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Nora |
| Výška od - do (cm) | 62 - 65 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 67 |
| Výška sedadla (cm) | 31 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 110 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 210 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 110 x 210 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Svetlosivá / vzor |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Označenie prevedenia poťahu | Sawana 21 / Lima 67 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Nie |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Obývacia stena Cedri - dub tahoe
240×155×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Lerum - dub sonoma
55×80×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Obývacia stena Mellby 300 - dub sonoma
300×31-42 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Obývacia stena Genta - biela / sivá
180×210×42 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Molis W-4D - čerešňa portofino
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Elend - biela / dub sonoma
150×151×30 cm, v modernom štýle, s knižnicou
Skladom
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / šenil monaco
88×155×120 cm, rohová, drevená
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom

















