Odporúčame
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Ella II - čierna / žltá
Rozmery 95×125×194 cm
História cien
- 26. 4. 2026 - 302 €
- 18. 7. 2024 - 302 €
- 4. 4. 2024 - 343 €
- 24. 2. 2024 - 344 €
Popis produktu
Extravagantná a moderná pohovka ELLA II Vám poskytne dostatok miesta na relax a zároveň bude efektným vybavením Vašej obývačky. Zaujímavé prevedenie farieb, ich kombinácia a drevený detail na korpuse v prednej časti, dodávajú pohovke nádych nadčasovosti a unikátnosti. Mäkkú náruč a vysoký komfort pohovky zaisťuje vysoko kvalitná pena, použitá na jej výplň. Pohovka bola vyrobená so zámerom možnosti jej rozloženia a tak získania plochy na spanie. Funkcia "klik klak" umožňuje nastaviť operadlo pohovky do vodorovnej a zvislej polohy. Po rozložení má plocha na spanie rozmer (ŠxH): 125x194 cm a môžete ju využívať nie len na občasné, ale aj na každodenné spanie. Priestranný úložný priestor sa s radosťou postará o Vašu posteľnú bielizeň, vankúše, deky a iné sezónne prádlo. Celkový dizajn dotvára štýlové prešívanie sedacej aj opierkovej časti a dva dekoračné vankúšiky, ktoré sú súčasťou balenia. Kombináciu farieb čierna (Soro 100) / žltá (Soro 40) dokážete dokonale zladiť s Vašim interiérom, no ak Vám táto kombinácia nevyhovuje k dispozícii sú aj iné. Celkové rozmery tejto unikátnej pohovky sú (ŠxHxV): 194x92x95 cm, výška sedu je 45 cm a váha pohovky je 61 kg.
Rozmery
| Šírka: | 125 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 194 cm |
| Výška: | 95 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Čistá váha výrobcu | 61 kg |
| Váha s obalom výrobcu | 63 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 1.048 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Ella II |
| Hĺbka sedadla (cm) | 58 |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 125 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 194 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 125 x 194 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Čierna / žltá |
| Prevedenie poťahu | Čierna |
| Označenie prevedenia poťahu | Soro 100 / Soro 40 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Áno |
| Doplňujúce informácie | Klik-klak rozkladanie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Obývacia stena Cedri - dub tahoe
240×155×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Lerum - dub sonoma
55×80×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Obývacia stena Mellby 300 - dub sonoma
300×31-42 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Obývacia stena Genta - biela / sivá
180×210×42 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Molis W-4D - čerešňa portofino
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Elend - biela / dub sonoma
150×151×30 cm, v modernom štýle, s knižnicou
Skladom
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / šenil monaco
88×155×120 cm, rohová, drevená
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom









