Porovnajte ceny od 629 € do 679 € v 5 e-shopoch:
Rozkladacia trojsedačka Milo - hnedá
Rozmery 90×221×91 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 5 e-shopov v cenovom rozpätí od 629 € do 679 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 652,21 €
- 18. 5. 2026 - 645,42 €
- 15. 5. 2026 - 641,35 €
- 7. 5. 2026 - 648,14 €
- 3. 5. 2026 - 622,71 €
- 24. 4. 2026 - 618,94 €
- 19. 4. 2026 - 622,71 €
- 2. 4. 2026 - 618,94 €
- 29. 3. 2026 - 622,71 €
- 20. 3. 2026 - 618,94 €
- 8. 3. 2026 - 622,71 €
- 27. 2. 2026 - 618,94 €
- 22. 2. 2026 - 622,71 €
- 6. 2. 2026 - 618,71 €
- 2. 1. 2026 - 602,91 €
- 25. 12. 2025 - 604,13 €
- 15. 12. 2025 - 609 €
- 14. 12. 2025 - 604,13 €
- 12. 11. 2025 - 609 €
- 1. 8. 2025 - 602,91 €
- 27. 7. 2025 - 609,51 €
- 18. 7. 2025 - 594,28 €
- 13. 7. 2025 - 597,33 €
- 5. 7. 2025 - 593,27 €
- 24. 6. 2025 - 609,76 €
- 6. 6. 2025 - 600,63 €
- 16. 5. 2025 - 610,02 €
- 15. 3. 2025 - 609,76 €
- 7. 2. 2025 - 609 €
- 31. 5. 2026 - 629 €
- 18. 5. 2026 - 611,1 €
- 15. 5. 2026 - 611,1 €
- 7. 5. 2026 - 629 €
- 3. 5. 2026 - 597,55 €
- 24. 4. 2026 - 597,55 €
- 19. 4. 2026 - 597,55 €
- 2. 4. 2026 - 597,55 €
- 29. 3. 2026 - 597,55 €
- 20. 3. 2026 - 597,55 €
- 8. 3. 2026 - 597,55 €
- 27. 2. 2026 - 597,55 €
- 22. 2. 2026 - 597,55 €
- 6. 2. 2026 - 597,55 €
- 2. 1. 2026 - 578,55 €
- 25. 12. 2025 - 584,64 €
- 15. 12. 2025 - 609 €
- 14. 12. 2025 - 584,64 €
- 12. 11. 2025 - 609 €
- 1. 8. 2025 - 590,73 €
- 27. 7. 2025 - 609 €
- 18. 7. 2025 - 572,46 €
- 13. 7. 2025 - 572,46 €
- 5. 7. 2025 - 572,46 €
- 24. 6. 2025 - 609 €
- 6. 6. 2025 - 572,46 €
- 16. 5. 2025 - 609 €
- 15. 3. 2025 - 609 €
- 7. 2. 2025 - 609 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Moderná trojsedačka MILO je praktická rozkladacia pohovka, ktorá poskytuje dostatok miesta pre pohodlné príležitostné spanie. Spacia plocha má rozmery 190x122 cm. Jadro tvorí kombinácia pružín a molitanu, ktoré poskytujú príjemné sedenie. Trojsedačka je čalúnená hnedou látkou (Savana 25) v kombinácii so vzorovanou látkou (Rose 14), pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Je možné si objednať zo 4 farebných odtieňov šenilu Berlin a 4 farebných odtieňov látky Savana. V cene pohovky sú tiež 2 vzorované vankúše. Výška sedu je 40 cm a hĺbka sedu je 60 cm.
Rozmery
| Šírka: | 221 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 91 cm |
| Výška: | 90 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Štýl | Moderný |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Farba | Hnedá |
| Váha s obalom dodávateľa | 104.2 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 1.5604 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Milo |
| Hĺbka sedadla (cm) | 60 |
| Výška sedadla (cm) | 40 |
| Výška operadla (cm) | 60 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 190 x 122 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Hnedá |
| Prevedenie poťahu | Hnedá |
| Označenie prevedenia poťahu | Savana 25 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Nie |
| Čalúnenie zadnej časti | Nie |
| Doplnkové vankúše | Áno |
| Výplň sedacej časti | Molitánovo-pružinová |
| Doplňujúce informácie | Molitánovo-pružinové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ sedačky | Trojsedačka |
| Vzhľad | Klasický |
| Výrobca | KONDELA |
Podobné produkty

Kožená sedacia súprava FOREST, trojmiestna, hnedá
77×180×73 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Taupe zamatová pohovka 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, dvojmiestna, v modernom štýle

Semišová pohovka MARLENE, dvojmiestna, béžová
75×130×80 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia pohovka TOKIO VII PRO Béžová
92×222×96 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Tuli Nimble Sofa 160 - Chill Šedohnedá
Látková, viacmiestna, s vysokou opierkou
Na odoslanie o 6 týždňov
Béžová menčestrová rozkladacia pohovka 218 cm Tori - Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka PAUL MODEL 2 Čierna/biela
75×240×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Trojmiestna modulárna sedačka NOVA Poso 047 olivová
76×284×105 cm, s úložným priestorom, trojmiestna
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Krémová 2miestna pohovka AMBER
90×136×75 cm, dvojmiestna, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka FIREZE - poso Béžová
92×191×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Biela menčestrová rozkladacia/s úložným priestorom pohovka 215 cm Bjork – Bonami Selection
80×215×105 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Otoman DOT okrúhly, Ø 1300 mm, látka Medley, svetlošedá
130×130 cm, v modernom štýle, látková
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 3 Béžová
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 16 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Krémová 3miestna pohovka AMBER
90×180×75 cm, trojmiestna, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Krémová 3-miestna pohovka AMBER
90×180×75 cm, trojmiestna, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Trojmiestna modulárna sedačka NOVA Poso 055 svetlosivá
76×284×105 cm, s úložným priestorom, trojmiestna
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kožená sedacia súprava RUBY, trojmiestna
84×202×84 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Pohovka Vejle 2-miestna
78×171×91 cm, dvojmiestna, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kožená sedacia súprava BULLDOG, dvojmiestna, béžová
74×113×78 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Kronos Sivá I
90×148×87 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Béžová rozkladacia pohovka z textílie buklé 215 cm Patti – Bonami Selection
80×215×103 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Kožená sedacia súprava BULLDOG, trojmiestna, béžová
74×163×78 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Kožená pohovka RICK, dvojmiestna, béžová
77×168×86 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Béžová rozkladacia pohovka z textílie buklé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Rozkladacia pohovka Tuko s úložným priestorom - béžová hydrofóbna tkanina Murano 833
Rozkladacia, s úložným priestorom, trojmiestna
Skladom
Horčicová rozkladacia pohovka SPIKE II
84×147×91 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Dvojmiestna modulárna pohovka NOVA Poso 100 béžová
76×208×105 cm, dvojmiestna, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Poso Béžová
90×148×87 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
HOMCOM Rozkladací Pohovka s Nastaviteľným Opierkou, S Posedovým Vankúšom, Pohovka s Funkciou Spania, Zamatový Vzhľad, Područky, Posteľ pre Hostí, Skla
78×80×111 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Vitrína Igins SC-2W2D - sosna Andersen
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
Manželská posteľ s roštom Verify LB-160 160x200 cm - dub april / wenge
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom




