


Rozmery 85×215×103 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 560,7 € do 634,2 €:
Vzhľad pohovky Vyhotovenie: Rozkladacia pohovka Veľkosť: Pohovka do 250 cm Farba: Tmavomodrá Poťah: Dunbar 45 Materiál pohovky Materiál poťahu: Velúr s jemnou textúrou Zloženie poťahu: 94% polyester | 6% nylon Odolnosť voči oderu (Martindale): 80 000 cyklov Typ sedadla: Čalúnická pena Typ peny: T30 (stredne tvrdá) Výška peny: 10 cm Pružiny: Vlnové pružiny Nožičky: Plast Konštrukcia: Masívne drevo a drevotriesková doska Rozmery pohovky (tolerancia +/- 3 %) Šírka: 215 cm Hĺbka: 103 cm Výška: 85 cm / 72 cm Šírka sedadla: 200 cm Výška sedu: 44 cm Hĺbka sedadla: 87 cm Výška nožičiek: 4,5 cm Šírka područiek: 6 cm Výška područiek: 72 cm Hĺbka područiek: 103 cm Plocha na spanie: 146 x 200 cm Nosnosť: 110 kg / 1 sedacie miesto Hmotnosť: 68 kg Vybavenie Úložný priestor: Áno Umiestnenie úložného priestoru: Pod sedacou časťou pohovky Oporné vankúše 3 ks Dekoratívne vankúše Zadná časť sedacej súpravy je čalúnená Dodávané v demonte Montážny návod v balení Lôžková úprava Rozkladanie: Áno Rozmer lôžka: 146 x 200 cm Typ rozkladania: Výklopný mechanizmus so sklápacími chrbtovými opierkami Tkanina Dunbar Tkanina Dunbar je výrazná štrukturálna látka s plastickým povrchom , ktorá dodáva nábytku moderný a nadčasový vzhľad. Vďaka kombinácii 94 % polyesteru a 6 % nylonu je pevná, odolná a zároveň príjemná na dotyk. Vyššia gramáž 300 g/m² podčiarkuje jej kvalitné spracovanie a zaisťuje, že látka pôsobí robustne a stabilne aj pri každodennom používaní. Veľkou prednosťou je vysoká odolnosť voči oderu, ktorá dosahuje 80 000 cyklov Martindale , čo ju predurčuje pre čalúnenie pohoviek, rohových sedacích súprav aj kresiel. Dobrá odolnosť proti žmolkovaniu a stálosť farieb pri trení aj vystavení svetlu pomáhajú udržať jej vzhľad dlhodobo bez zmeny. Dunbar je tak ideálnou voľbou pre domácnosti, kde je kladený dôraz na kombináciu dizajnu a praktickosti.
| Šírka: | 215 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 103 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Farba | Modrá |
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Nožičky | S nožičkami |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Výška sedu | 44 cm |
| Tvar | Rovný |
| Počet miest | Trojmiestne |
| Výška nožičiek | 4,5 cm |
| Šírka sedáku | 200 cm |
| Plocha na spanie pohovky | 146 x 200 cm |
| Hĺbka sedadla | 87 cm |
| Hmotnosť | 68 kg |

85×215×103 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
75×155×105 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
75×155×105 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×210×85 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
30×120×60 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Skladom
60×75×73 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dvojmiestna, s poťahom z eko kože, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
75×155×105 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×155×105 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
74-95×220×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
84×194×92 cm, trojmiestna, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
95×145×99 cm, kožená, dvojmiestna
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
93-104×238×98 cm, rozkladacia, trojmiestna
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rozkladacia, kožená, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
75×187×94 cm, dvojmiestna, v modernom štýle
Skladom
Rozkladacia, látková, s vysokou opierkou
Skladom
76×151×80 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
60×75×73 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
95×195×99 cm, rozkladacia, kožená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
95×194×92 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×195×99 cm, rozkladacia, kožená
SkladomDoprava zadarmo
78×157×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
25×100×190 cm, rozkladacia, dvojmiestna

Trojmiestna, s poťahom z eko kože, masívna
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
104×225×100 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rozkladacia, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
92×240×108 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, toppery, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, chrániče, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom