Odporúčame
Vitrína na stenu so sklom Vigo 180 - sivá / sivý lesk
Rozmery 180×40×30 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 162 €
- 5. 10. 2024 - 162 €
- 12. 9. 2024 - 141 €
- 3. 9. 2024 - 162 €
- 18. 7. 2024 - 105 €
- 17. 4. 2024 - 122 €
- 3. 4. 2024 - 130 €
- 14. 2. 2024 - 162 €
Popis produktu
Elegantná vitrína VIGO 180 sa stane moderným kúskom a veľmi praktickým pomocníkom do Vašej domácnosti. Rozmery vitríny sú (ŠxHxV): 40x30x180 cm. Na jej výrobu boli použité kvalitné materiály ako laminovaná DTD (drevotriesková doska) v kombinácii s laminovanou MDF (drevovláknitá doska). Farebné prevedenie je v nenápadnej sivej v kombinácii s vysokým leskom. Ponúka dizajnové prevedenie oživené sklom a dostatok úložného priestoru. Jednoduché otváranie je zabezpečené vďaka systému Push-Click. K vitríne je možné doobjednať LED osvetlenie na zvýraznenie línii vitríny. Je dodávaná v demonte, takže je potrebné ju poskladať.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 180 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Materiál | Sklo, Lamino |
| Štýl | Moderný |
| Osvetlenie | Ano |
| Váha s obalom dodávateľa | 32 kg |
| Značka | CAMA MEBLE |
| Typové označenie | Vigo 180 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá / sivý lesk |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / laminovaná MDF |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 1 |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Výrobca | CAMA MEBLE |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
