



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elegantná a jednoduchá trojdverová vitrína so zásuvkou TAVIR PB-1DRW2D1SC sa bude nádherne vynímať vo Vašej domácnosti a vytvorí útulnú atmosféru. Vitrína má dvoje dvierka v spodnej časti, za ktorými sa nachádza priestor predelený policou, vo vrchnej časti sa nachádzajú presklené dvieka a otvorená skrinka predelená policou. V strednej časti vitríny sa nachádza praktická zásuvka na odloženie dokumentov alebo iných potrebných vecí. Pre jednoduchšiu manipuláciu sú zásuvka a dvierka doplnené sivými vodorovnými úchytkami. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 83,4x34,3x144,2 cm a je dodávaná v demonte. V jednoduchosti je krása, tento výrok na sto percent platí pre kolekciu Tavir. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej jednotlivé prvky je možné spolu dokonale kombinovať a zariadiť si tak obývačku, detskú izbu, predsieň a spálňu podľa vlastných potrieb a predstáv.
| Šírka: | 83 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 144 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Štýl | Škandinávsky |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 38.5 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.4125 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 38.9 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Tavir PB-1DRW2D1SC |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 3 |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 2 |
| Počet sekcií | 4 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Dobrý priestor na ukladanie
Dosť náročné pre laika poskladať ju
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Stiahnuté z Heureky
Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu! Teší nás, že ste spokojní s úložným priestorom. Mrzí nás však, že skladanie bolo náročnejšie – snažíme sa, aby boli návody čo najzrozumiteľnejšie, no vieme, že niektoré produkty môžu byť zložitejšie na montáž. Vašu pripomienku si berieme k srdcu a budeme ju riešiť s výrobcom. Ďakujeme, že ste si vybrali práve nás! S pozdravom,Nabbi

154×87×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
144×83×34 cm, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
195×50×34 cm, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
195×50×34 cm, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
195×50×34 cm, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
210×88×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
181×68×43 cm, sklenená, matná
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
158×97×41 cm, sklenená, v dekore dub
Skladom
190×100×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
210×100×50 cm, sklenená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
156×103×38 cm, sklenená, matná
SkladomDoprava zadarmo
133×93×39 cm, matná, z lamina
Skladom
156×103×38 cm, sklenená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
180×50×35 cm, sklenená, lesklá
Skladom
180×60×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
155×45×26 cm, sklenená, drevená
SkladomDoprava zadarmo
133×93×39 cm, v dekore dub, matná
Skladom
191×59×40 cm, sklenená, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
200×60×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
148×103×38 cm, sklenená, drevená
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, matná, v dekore orech
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, drevená, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
148×103×38 cm, sklenená, drevená
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, drevená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
153×103×38 cm, sklenená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, drevená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
195×50×40 cm, matná, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 4 dni
103×38 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
197×87×43 cm, v dekore dub, lesklá
Na odoslanie o 3 dni
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom