



Rozmery 158×97×41 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dvojdverová vitrína VINAP CH-1W1D nezostane bez povšimnutia a ohúri nejednu návštevu. Jej jedinečné farebné prevedenie dub artisan dokonale dopĺňa krásne lemovanie dvierok kontrastnou farbou wenge tmavá. Vitrína sa skladá z dvoch dvierok, pričom v jedných je sklenená vitrína. Priestor za dvierkami je prakticky členený, predelený policami. Dvierka sú pre jednoduchšiu manipuláciu doplnené krásnymi vodorovnými čiernymi úchytkami. Pre lepšiu cirkuláciu vzduchu a odvetranie je postavená na hranatých čiernych nožičkách. Celkové rozmery vitríny sú (ŠxHxV): 97,4x41,2x157,6 cm a je dodávaná v demonte. Kolekcia Vinap je nadčasová sektorová zostava, z ktorej jednotlivých prvkov môžete vyskladať dokonalú obývačku, jedáleň, predsieň, pracovňu či spálňu podľa Vašich potrieb a predstáv. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Potešte sa s kolekciou Vinap a zútulnite si svoj interiér s týmto štýlovým nábytkom.
| Šírka: | 97 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 41 cm |
| Výška: | 158 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Sklo, Lamino |
| Dekor | Dub |
| Farba | Hnedá |
| Váha s obalom výrobcu | 67.2 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Čistá váha výrobcu | 66.6 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.6324 m3 |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Vinap CH-1W1D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub artisan / wenge tmavá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

210×88×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
181×68×43 cm, sklenená, matná
SkladomDoprava zadarmo
154×87×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
156×103×38 cm, matná
SkladomDoprava zadarmo
191×59×40 cm, sklenená, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
156×103×38 cm, sklenená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Doprava zadarmo
180×50×35 cm, sklenená, lesklá
Skladom
180×60×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, drevená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, matná, v dekore orech
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, drevená, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
190×100×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×60×45 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
200×100×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×50×35 cm, sklenená, lesklá
Skladom
148×103×38 cm, sklenená, drevená
SkladomDoprava zadarmo
195×50×40 cm, matná, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 4 dni
180×65×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×100×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, drevená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
180×50×35 cm, sklenená, lesklá
Skladom
148×103×38 cm, sklenená, drevená
SkladomDoprava zadarmo
85×70×33 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
197×87×43 cm, v dekore dub, lesklá
Na odoslanie o 3 dni
200×60×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
190×140×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
190×100×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
185×45×40 cm, sklenená, drevená
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
210×100×50 cm, sklenená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom