


















Rozmery 46×110×35 cm
Jednoduchou lavicou LAVIDA TYP 3 krásne oživíte interiér či exteriér. Rozmery lavice sú (ŠxHxV): 110x35x46 cm. Lavica sa stane Vašim všestranným pomocníkom. Bude Vám slúžiť na sedenie, ako dekorácia, ale určite oceníte aj jej praktickú funkciu v podobe úložného priestoru. Ten sa nachádza v spodnej časti, kde môžete uložiť topánky. Jemné prevedenie je robené kombináciou lakovaného bambusu v prírodnej farbe so sivou látkou. Lavicu Lavida nájdete v našej ponuke v rôznych veľkostiach.
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 46 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Čalúnenie | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0429 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 5.8 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Lavida Typ 3 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Prírodná / sivá |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (sekundárny) | Masív |
| Materiál (slovne) | Lakovaný bambus / látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |

107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom