



















Rozmery 78-86×200×139 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P v elegantnej kombinácii sivej a svetlosivej farby je ideálnym riešením pre moderné interiéry. Táto sedačka značky KONDELA ponúka nielen štýlový vzhľad, ale aj praktické funkcie, ktoré ocení každá domácnosť. Sedačka je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči oderu (80000 cyklov Martindale), čo zaručuje jej dlhú životnosť. Rozkladacia funkcia umožňuje jednoduché premenenie na pohodlné lôžko s rozmermi 120 x 200 cm, čo poskytuje dostatok priestoru na spanie pre hostí alebo rodinných príslušníkov. Navyše, úložný priestor pod sedadlom je ideálny na uskladnenie posteľnej bielizne či iných predmetov. Montáž tejto rohovej sedačky je jednoduchá a zvládnete ju bez problémov aj sami. Sedačka sa dodáva v demonte, čo uľahčuje jej transport a manipuláciu v priestore. Vďaka univerzálnej orientácii (ľavá aj pravá) ju môžete prispôsobiť podľa dispozície vašej obývačky. Rozmery sedačky sú 200 cm na šírku, 139 cm na hĺbku a výška sa pohybuje medzi 78 až 86 cm. Tieto proporcie zabezpečujú komfortné sedenie pre celú rodinu. Údržba poťahu je nenáročná – stačí ho utierať namokro. Rohová sedačka Pagi Roh Uni L/P je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie moderného dizajnu s praktickými funkciami do svojho interiéru.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 139 cm |
| Výška: | 78-86 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Orientácia | Univerzálna |
| Farba | Sivá |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Výška 2 | 86 cm |
| Váha s obalom dodávateľa | 76 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.7416 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Pagi Roh Uni L/P |
| Výška od - do (cm) | 78 - 86 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 120 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 120 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá / svetlosivá |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Oderuodolnosť (cykly martindale) | 80000 |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rohový |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ sedačky | Rohová |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |

74×235×128 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
90×227×80-160 cm, látková, v modernom štýle
Skladom
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia, na každodenné spanie, látková
Skladom
91×255×162 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
75×240×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
98×227×165 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
90×227×80-160 cm, látková, v modernom štýle
Skladom
Látková, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
82×246×145 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
89×206×150 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
89×206×150 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia, na každodenné spanie, látková
Skladom
98×224×146 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždne
82×246×145 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
86×238×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
84×274×160 cm, látková, - ľavý roh
Skladom
Rozkladacia, látková, - ľavý roh
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×232×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×232×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Látková, v modernom štýle, masívna
Skladom
77-90×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
75-84×220×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×240×187 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
92×231×140 cm, rozkladacia, s poťahom z eko kože
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
67-88×251×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom