


Rozmery 45×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 1,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester Farba Modrá Biela Rozmery Šírka: 45 cm Dĺžka: 45 cm Vyhotovenie Nebieliť, nečistiť chemicky Odporúčaná teplota prania 40 °C Sušiť v sušičke pri nízkej teplote do 60 °C Netreba žehliť Zapínanie na zips Balenie obsahuje 1 ks
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Bavlna, Polyester |
| Motív | Vianočný |
| Farba | Biela |
| Rozmer vankúša | 45 x 45 cm |
| Sušenie v sušičke | Áno |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Vzor | So vzorom |
| Obojstranné | Nie |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Dĺžka | 45 cm |
| Počet ks v balení | 1 |
| Typ | Dekoratívne obliečky |
| Hmotnosť | 0,1 kg |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |

50×70 cm, vianočná, obdĺžniková
Doprava zadarmo
50×70 cm, vianočná, obdĺžniková
Doprava zadarmo
Štvorcová, s bodkami
Skladom
45×45 cm, vianočná, štvorcová
Doprava zadarmo
70×90 cm, vianočná, obdĺžniková
Doprava zadarmo
45×45 cm, vianočná, štvorcová
Na odoslanie o 1 deň
40×50 cm, štvorcová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, štvorcová, polyesterová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, štvorcová, polyesterová
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, štvorcová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
S fotkou, štvorcová
Skladom
40×40 cm, v modernom štýle, štvorcová
Skladom
50×50 cm, s fotkou, v škandinávskom štýle
Skladom
40×40 cm, v modernom štýle, štvorcová
Skladom
45×45 cm, štvorcová, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
Štvorcová, bavlnená, s kvetinami
Skladom
Vianočná, štvorcová, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
S fotkou, štvorcová
Skladom
60×60 cm, vianočná, štvorcová
Na odoslanie o 1 deň
Vianočná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená, s kvetinami
Skladom
S fotkou, štvorcová, polyesterová
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
S fotkou, štvorcová
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená, s kvetinami
Skladom
Štvorcová, bavlnená, s kvetinami
Skladom
Saténová, štvorcová, s kvetinami
Skladom
40×40 cm, v modernom štýle, štvorcová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo