super,spí sa celkom mäkučko
Zakúpené v eshope Vypredajobliecok.sk
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Povrch: 100% polyester – mikrovlákno Výplň: 100% polyester - duté vlákno Hmotnosť prikrývky: 1350 g Hmotnosť vankúša: 650 g Rozmer Prikrývka: 140 x 200 cm Vankúš: 70 x 90 cm Podrobnosti Skvelá termoregulácia pre pohodlie po celý rok Duté vlákno drží dlhodobo svoj tvar aj objem Vhodné pre alergikov vďaka ľahkej údržbe Odporúčaná teplota prania: 40 °C (podľa štítku výrobcu) Možno sušiť v sušičke na bielizeň pri nízkej teplote Nebieliť, nežihať
| Šírka: | 140 cm |
|---|
| Materiál výplne | Duté vlákno |
|---|---|
| Hrejivosť | Celoročné |
| Antialergické | Ano |
| Farba | Biela |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Antialergický | Áno |
| Odporúčané pre | Jednolôžko štandard, Dvojlôžko štandard |
| Ročné obdobie | Celoročné |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Schopnosť izolácie prikrývky | Extra teplá, Teplá |
| Hotelová kvalita | Áno |
| Povrchový materiál | 100% mikrovlákno |
| Materiál výplne | Duté vlákno |
| Hmotnosť | 2,6 kg |
| Váha paplóna | 1350 g |
| Váha vankúša | 650 g |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
super,spí sa celkom mäkučko
Zakúpené v eshope Vypredajobliecok.sk
Plna spokojnost.
Plna spokojnost.
Zakúpené v eshope Vypredajobliecok.sk
Doručené do 18 dní
Ľahký paplón
Príjemný a mäkký
Dobre hreje
Zakúpené v eshope Vypredajobliecok.sk
Vankúš mäkký ako oblacik aj s paplonom za výbornú cenu
Vankúš mäkký ako oblacik aj s paplonom za výbornú cenu
Zakúpené v eshope Vypredajobliecok.sk
Dobre
Zakúpené v eshope Vypredajobliecok.sk

140×200 cm, zimná, antialergická
Skladom
220×200 cm, celoročná, s výplňou z dutého vlákna
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
140×200 cm
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
140×220 cm, celoročná, antialergická
Skladom
100×135 cm, celoročná, antialergická
Skladom
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
140×200 cm, celoročná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, letná, antialergická

140×200 cm, antialergická
Na odoslanie o 1 týždeň
140×200 cm, letná, antialergická
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna

200×220 cm, výška, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
140×200 cm, s výplňou z ovčej vlny, celoročná
Skladom
140×200 cm, celoročná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
200×200 cm, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
Skladom
200×140 cm, letná, antialergická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, celoročná, antialergická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×130 cm, celoročná, antialergická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, celoročná, s výplňou z dutého vlákna
Skladom
140×200 cm, periny, celoročná
Doprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
140×200 cm, celoročná, s výplňou z dutého vlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×200 cm, periny, celoročná

140×200 cm, letná, antialergická
Skladom
Letná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna

140×200 cm, celoročná, antialergická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
140×200 cm, letná, antialergická
Skladom
140×200 cm, celoročná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
Periny, letná, antialergická

140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×240 cm, bavlnená, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Kusový, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo