









Rozmery 200×290 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 162,36 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderný dizajn nielenže upúta pozornosť v detskej izbe, ale pozýva aj na veselú hru v obývačke, jedálni alebo na chodbe. Syntetické vlákna zo 100 % polypropylénu robia koberec mimoriadne odolným. Syntetické vlákna sa dajú ľahko čistiť umývaním šampónom na koberce, čo vašim deťom zaručí veľa bezstarostných hodín hry. ▪ Celková výška: 7 mm ▪ Hmotnosť: 2 kg/m2▪ Materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 290 cm |
| Typ | Hrací, Klasický |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Béžová |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Adventures |
| Rozmer | 200x290 cm |
| Dĺžka | 290 cm |

80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 160 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×290 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
⌀ 160 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Klasický, obdĺžnikový, prírodný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, hrací, obdĺžnikový
Skladom
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Behúne, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo