












Rozmery 100×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Detský koberec určený do detskej izbičky. Tento koberec je veľmi príjemný na dotyk, vyrobený z kvalitných materiálov. ▪ Výška vlasu: 6 mm ▪ Celková hmotnosť: Cca 1,45 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polyamid
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Pre koho | Chlapec |
|---|---|
| Typ | Hrací, Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Polyamid |
| Farba | Zelená |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Alfabet |
| Rozmer | 100x150 cm |
| Dĺžka | 150 cm |

133×180 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, metrážový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
400×500 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, pre dievča, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, hrací, metrážový
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeň
Hrací, klasický, metrážový
Na odoslanie o 5 dní
Hrací, syntetický, z polypropylénu
Na odoslanie o 1 týždeň
133×180 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pre chlapca, hrací, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, cesta, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
100×100 cm, hrací, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Hrací, obdĺžnikový, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, cesta, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
90×200 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Klasický, obdĺžnikový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeň
100×140 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeň
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, cesta, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
160×230 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
220×100 cm, na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní