




Rozmery 120×170 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Detský koberec ELIO KIDS s jednoduchým ale vkusným vzorom bude vyzerať krásne v každej detskej izbe. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje vysokú kvalitu a jednoduché čistenie. Navyše je veľmi príjemný na dotyk. Neutrálny sivý podklad dopĺňajú krémové a béžové kvietky, ktoré pôsobia hravo, ale zároveň nie príliš výrazneParametre:▪ Výška vlasu: 14 mm▪ Celková hmotnosť: Cca 2,00 kg/m2▪ Materiál: 75 % polypropylén, 25 % polyester
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Materiál | Polypropylén,polyester |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | ELIO KIDS |
| Rozmer | 120x170 cm |
| Dĺžka | 170 cm |

80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
⌀ 150 cm, hrací, obdĺžnikový
Skladom
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
200×290 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
So zrkadlom, s osvetlením, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Čalúnený, látkový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní