
Régal RIVET PACK 180x90x45cm s plechovou skriňou 180x80x45cm
180×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Doprava zadarmoRozmery 207×160×52 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 524 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Šatníková skriňa ADA II 160 cm - biela / čierne úchytky. Šatníková skriňa kombinuje klasickú jednoduchosť a moderný dizajn. Je ideálna ako šatníková skriňa do predsiene alebo miesto na uloženie oblečenia v spálni alebo iných drobností každodennej potreby. - použitie kvalitných materiálov - zaujímavé prevedenie - jednoduchá montáž - zaujímavé úchytky Údržba: Povrch nábytku utrite dočista mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 52 cm |
| Výška: | 207 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino, Kov |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Poličky |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné, So zrkadlom |
| Váha | 130 kg |
| Hrana | ABS |
| Polica | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Počet políc | 9 |
| Farba produktu | Biela;Čierna |
| Počet zásuviek | 2 |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Kov |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | Ankon |

180×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Doprava zadarmo
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
185×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
215×200×58 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
175×160×40 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
160×90×50 cm, s poličkami, textilný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
215×200×58 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
185×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Skladom
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne