





Rozmery 160×90×50 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieNajlepšia cena za posledných 30 dní: 58,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Hľadáte dostupnú možnosť, ako uložiť vaše oblečenie? Potom zvoľte textilnú šatníkovú skriňu. Rovnako ako pri klasickej skrini ochráni vaše šaty pred prachom. Výhodou textilných dvierok je to, že lepšie prepúšťa vzduch a oblečenie vám tak nezatuchne.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Sivá |
| Materiál | Textil |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Typ skrine | Uzavretá |
| Krajina pôvodu | CN |
| Výška nôh | 5.5 cm |
| Nosnosť | 15 kg |
| Váha | 4.41 kg |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Produktový rad | Balance |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Basic |
| Povrchová úprava poličiek | Bez ošetrenia |
| Materiál poličiek | Polypropylén |
| Vlastnosti | So skriňovou tyčou/s poličkami |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Oceľ |
| Materiál konštrukcie | Oceľ/polypropylén |
| Material | Plast/textil/kov |
| Výrobca | Wenko |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Produkt sa na nič nehodí, zo začiatku boli problémy so zložením. Neskôr sa neustále sam rozkladal, a nakoniec po približne 1,5 týždňa sa držiak takmer zlomil, teraz táto skriňa/vešiak sa na nič nehodí, je to už odpad. Som veľmi sklamaná, dodávam, že tam neviselo veľa oblečenia, nebolo to príliš zaťažené.
Veľmi spokojná s produktom, jediná poznámka sa týka horného police. Mohla by byť vyrobená buď z „prívetivejšieho“ materiálu, alebo lepšie upravená. Inak je všetko veľmi v poriadku. Montáž je jednoduchá, poťah je odolný, všetko v poriadku.
Kvalita ako skrine Gaja za polovicu tej ceny.
Veľmi nízka kvalita!
produkt zodpovedá popisu

S poličkami, na nožičkách, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, na nožičkách, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
S poličkami, na nožičkách, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, na nožičkách, lesklý
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
So závesnou tyčou, matný, s klasickým otváraním
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, na nožičkách, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, drevený, s poličkami
Skladom
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
Kovový, drevený, s poličkami
Skladom
S poličkami, na nožičkách, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
S poličkami, na nožičkách, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, drevený, s poličkami
Skladom
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
S poličkami, na nožičkách, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, drevený, s poličkami
Skladom
V dekore dub, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, na nožičkách, matný
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, v modernom štýle, matný
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, drevený, s poličkami
Skladom
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
S poličkami, na nožičkách, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, na nožičkách, lesklý
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, na nožičkách, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový, drevený, s poličkami
Skladom
S poličkami, na nožičkách, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, na nožičkách, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, na nožičkách, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
11×16×29 cm, textilný
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Skladom
Kovová
Skladom
Kovová
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stolná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevený, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
