








Rozmery 75×215×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 775 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej látky Micro v mnohých moderných farebných odtieňoch. Jednoduché rozkladanie pohovky na lôžkovú podobu. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Sedacia súprava má úložný priestor pod sedákom. Výplň: Kvalitná PUR pena. Poťah: Tkanina Micro je vyrobená zo syntetických materiálov, ktoré dodávajú povrchu mäkkosť a jemnosť. Radí sa medzi velúrové látky. Je pevná a odolná. Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
| Šírka: | 215 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Čierna |
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Tvar | Tvar L |
| Váha | 110 kg |
| Rohová | Áno |
| Výška nôh | 4 cm |
| Hĺbka sedu | 75 cm |
| Výška sedu | 39 cm |
| Rozkladacie | Áno |
| Materiál nôh | Plast |
| Varianta rohu | Pravá;Ľavá |
| Farba produktu | Biela;Čierna;Červená;Hnedá;Sivá |
| Prateľný poťah | Nie |
| Šírka podrúčky | 7 cm |
| Výška podrúčky | 52 cm |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Farebná varianta | Čierna/biela |
| Rozmer po rozložení | 140x200 cm |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Výrobca | SG-nábytek |

85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
79×238×147 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
90-106×245×168 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
95×236×151 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
260×210 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
90-110×275×180 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
75×240×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
72×268×167 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90-104×265×170 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
92-106×280×166-237 cm, rozkladacia, s taburetom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
88×245×164 cm, kožená, rozkladacia
SkladomDoprava zadarmo
84-97×215×167 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
82×240×150 cm, s úložným priestorom, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
105×255×165 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
82-95×270×190 cm, s úložným priestorom, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
88-102×271×193 cm, s úložným priestorom, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
100-110×217×160 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
90×305×205-215 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
237×167 cm, kožená, rozkladacia
SkladomDoprava zadarmo
90-110×275×180 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
240×194 cm, s úložným priestorom, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rozkladacia, látková, - pravý roh
Skladom
85-100×215×161 cm, s úložným priestorom, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85-100×215×161 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
95×228×142 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
90-105×271×170 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
95×280×230 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
74×235×128 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
77×215×85 cm, látková, masívna
Na odoslanie o 4 týždne
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne