
XPOSE® Bavlnené obliečky PIERKA na dve postele
Bavlnená, z mikroplyšu, dvojlôžková
SkladomRozmery 200×220 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 36,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečky 200x220 cm z bavlny pre kvalitný spánok ako na obláčiku Srdiečka sú symbolom lásky i náklonnosti a efektne zdobia aj tieto bavlnené obliečky, ktoré zaručene upúta pozornosť v každej spálni. Sivé/béžové obliečky potešia z každej strany iným farebným podkladom každý deň, a pekný dizajn drobných srdiečok zaiste pohladí nielen romantické duše. Navyše je bavlnený materiál príjemný na dotyk, odolný a vďaka svojej priedušnosti prináša komfortný a pokojný spánok. Renforcé obliečky 200x220 cm znesú aj vyššie pracie teploty, kedy si zachovajú pôvodné farby aj tvar. Obliečky na jednu posteľ v predĺženej dĺžke majú zapínanie na gombíky a skvele pasujú na našu ponuku paplónov 200x220 cm a vankúšov 70x90 cm v sekcii lôžkoviny.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko, Francúzske |
| Motív | Srdiečka |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 200 x 220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 220 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | DUO, Moderné, So zvieratami, Rustikálne, Romantické |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | SRDCOVKA |
| Výrobca | XPOSE® |

Bavlnená, z mikroplyšu, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, krepová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
Bavlnená, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, so zipsom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, z mikroflanelu
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, ľanová, so zipsom
Skladom
140×200 cm, z mikroplyšu, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, mušelínová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, bavlnená, damašková
Skladom
Bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, mušelínová
Skladom
Bavlnená, jednolôžková, z polybavlny
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, polyesterová
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, so zipsom
Na odoslanie o 5 dní
Bavlnená, krepová, jednolôžková
Na odoslanie o 5 dní
Bavlnená, mušelínová, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Napínacie, jersey
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom