









Rozmery 200×220 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 62,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľné súpravy z kolekcie SATINLOVE PREMIUM sú vyrobené z kvalitného bavlneného saténu, tkaného z priadze NE 40/1 a hustoty 200TC a technikou digitálnej tlače. Tento spôsob tlače nespôsobuje žiadne poškodenie látky počas tlače. Digitálne potlačený satén je ešte jemnejší a lesklejší a zároveň dizajnovo a farebne jedinečný. Jemná a na dotyk hebká látka v kombinácii so zaujímavými originálnymi vzormi zaisťuje skvelý komfort. Posteľné súpravy sú vyrobené z látok s certifikátom OEKO-TEX. Zloženie: 100% bavlna. Gramáž: 110g/m2. Zapínanie: zips. Zloženie posteľnej súpravy: 200x220 + 2x (70x80) cm. Farby produktových fotografií sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna, Bavlnený satén, Satén |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Farba | Biela |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Zips |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 04988496419 |
| Hustota látky | 110 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 200 x 220 cm |
| Výrobca | Darymex |

Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, jednofarebná, z mikroplyšu
Na odoslanie o 5 dní
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, francúzska, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
200×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, francúzska, s kvetinovým motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Na odoslanie o 2 dni
140×220 cm, bavlnená, damašková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, damašková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, saténová, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, krepová, jednolôžková
Skladom